Jerzy Stuhr zostanie przesłuchany w prokuraturze. Taki zarzut chcą mu postawić śledczy

i

Autor: Łukasz Gągulski/Super Express

Co wywróżyła aktorowi znana tarocistka?

Ciemne chmury nad Stuhrem!

2022-12-31 6:35

Dobiegający końca rok 2022 dla Jerzego Stuhra (75 l.) nie był zbyt łaskawy. Znany aktor przysporzył sobie wiele problemów wsiadając za kółko po alkoholu. Pech chciał, że gwiazdor feralnego dnia wziął udział w kolizji drogowej. Na szczęście nic wielkiego się nie stało. Swoim występkiem jednak naraził się na ostracyzm społeczny. Jak gwiazdor poradzi sobie z problemem?

Jerzy Stuhr swego czasu był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce. Zagrał wiele wybitnych i charakterystycznych ról, m.in. w takich produkcjach jak: „Seksmisja”, „Spis cudzołożnic”, „Killer”, „Korowód” czy "Sonata". Ostatni czas nie jest dla niego najlepszy. Artysta znacznie mniej gra, a na domiar złego ma jeszcze problemy na gruncie prywatnym. Wielkiego aktora czekają konsekwencje niegroźnego, ale jednak wypadku samochodowego z jego udziałem. Niestety nie rozejdzie się po kościach, bo aktor w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Jego występek spotkał się z ostrą krytyką, a wizerunek publiczny mocno ucierpiał. Czy nowy rok będzie dla Stuhra łaskawszy? Razem ze znaną i cenioną wróżką, numerologiem i tarocistką Agnieszką Skrzypczuk postanowiliśmy przyjrzeć się, co czeka pana Jerzego?

Jerzy Stuhr od dłuższego czasu nie jest w formie. Nie do końca był zadowolony z ostatnich projektów zawodowych, których się podjął. Nie przyniosły mu oczekiwanych sukcesów. Ogólnie smutna sytuacja w domu i przygnębienie. Będzie walczył o odbudowanie swego autorytetu, ale nie będzie łatwo. Czuje się jak w potrzasku. Sytuacja finansowa rysuje się nie najlepiej. Środowisko artystyczne się od niego nie odwróci, ale opinia społeczna mu nie wybaczy. Długo będzie odczuwał skutki incydentu drogowego, o którym było głośno. Dostanie szansę, żeby jeszcze gdzieś zagrać. Jednak w kartach widać zablokowane pieniądze na jakiś projekt. Widać światełko w tunelu, ale są blokady i przeciwności losu. Nie powinien się poddawać. W głębi duszy to bardzo dobry człowiek, kochający swoje dzieci i wnuki.

Martyniukowie stracili ukochaną suczkę. Czy król disco polo kupi żonie nowego pieska pod choinkę?
Sonda
Czy uważasz, że kara pozbawienia prawa jazdy na kilka lat dla Jerzego Stuhra jest sprawiedliwa?
Nasi Partnerzy polecają