Ciężarna Zosia Zborowska pokazała zdjęcia z baby shower. Wyjawiła, w którym jest miesiącu ciąży

2024-04-14 8:49

Zosia Zborowska pochwaliła się przepięknymi zdjęciami z baby shower. Aktorka wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko - córeczkę, która jest owocem jej miłości z siatkarzem Andrzejem Wroną. Na przyjęciu pojawiło się mnóstwo przyjaciółek Zborowskiej. Wiele z nich to znane influencerki. Przy okazji Zofia Zborowska wyjawiła, w którym jest miesiącu ciąży.

Ciężarna Zosia Zborowska pokazała zdjęcia z baby shower

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się w 2018 roku, a już rok później wzięli ślub. Od tego czasu tworzą szczęśliwą rodzinę, razem wychowują córeczkę Nadzieję, a już wkrótce na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Kilka dni temu aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że zaczęła kompletować wyprawkę do szpitala i nie kryła, że zbliżający się poród zaczyna ją stresować. "Z jednej strony bardzo już jestem gotowa, a z drugiej się cykam. Wiadomo. Torba niespakowana. W tym tygodniu spakuję, bo przyjdą rzeczy, które zamówiłam online. Ostatnio nastawienie bardzo różne" - ujawniła swoim fanom. Jednak przyjaciółki Zosi Zborowskiej najwyraźniej zadbały o jej dobry nastrój i zorganizowały dla niej baby shower. Aktorka pokazała na Instagramie nawet zdjęcia z tego przyjęcia i podziękowała swoim koleżankom za obecność. "Dziękuję Dziewczyny, że byłyście. Teraz mogę rodzić. Było pysznie i jak zwykle turbo śmiesznie" - napisała pod postem Zborowska.

Aktorka wyjawiła, w którym jest miesiącu ciąży

Przy okazji dowiedzieliśmy się również, w którym dokładnie miesiącu ciąży jest Zosia. W poście wyjawiła, że jest w 9. miesiącu, więc lada chwila urodzie drugą córeczkę. "P.S. do wszystkich w 9 miesiącu ciąży – JA TAK NIE WYGLĄDAM! To wszystko zasługa @patryknadolny” - napisała aktorka.

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki