Kasia Cichopek pracuje razem z córeczką

i

Autor: Gałązka/AKPA, Instagram Kasia Cichopek pracuje razem z córeczką

Córka Kasi Cichopek zagra w "M jak miłość"? Helenka pojawiła się na planie. Znamy prawdę

2022-07-05 5:25

Taka mama to prawdziwy skarb. Mowa o Kasi Cichopek (40 l.), która w czasie wakacji nie pozwala nudzić się swoim dzieciom. Kiedy Adam (13 l.) pojechał z kolegami na męski obóz, aktorka zabrała Helenkę (9 l.) na plan serialu „M jak miłość”. Dziewczynka była zachwycona. Czy to oznacza, że pójdzie w ślady mamy?

Choć Kasia Cichopek ma ostatnio sporo zobowiązań zawodowych, stara się spędzać ze swoimi dziećmi jak najwięcej czasu. Gospodyni „Pytania na śniadanie” w niedzielę wraz z córką odwiozła Adama do autobusu, którym chłopiec wyjechał z kolegami na kilkudniowy obóz.

– Zamierza super się bawić, a że 8 lipca wypadają jego urodziny, to Adam spędzi je właśnie z kolegami – mówi nam koleżanka Cichopek.

Helenka mogła liczyć na inne atrakcje. Aktorka w poniedziałek zabrała dziewczynkę na plan zdjęciowy „M jak miłość”. Córka gwiazdy bardzo lubi spędzać tam czas. Aktorka wyznała nam, że kiedy dzieci były małe, bywały z nią w pracy bardzo często.

– Jestem bardzo wdzięczna całej produkcji, producentowi za to, że przez tyle lat mogę być w głównej obsadzie. Tworzymy bardzo zgrany zespół i przeszłam bardzo wiele razem z produkcją serialu. Rodziłam dzieci w międzyczasie, a także wychowywałam je na planie – powiedziała „Super Expressowi” Kasia.

ZOBACZ: Babcia Barona trafiła do domu opieki. To znana aktorka

Córka gwiazdy lubi, gdy mama zabiera ją do pracy.

– Kasia miała do zagrania krótką scenę, a Helenka lubi patrzeć, jak mama wciela się w postać Kingi – dodaje nasza rozmówczyni.

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek zdradziła, jak naprawdę wyglądają jej relacje z Marcinem Hakielem. Zaskakujące wieści! WIDEO

Okazuje się, że choć córka Cichopek podziwia pracę mamy, nie ma zamiaru zostać aktorką.

– Helenka ma duszę artystyczną, ale bardziej niż do aktorstwa ciągnie ją do tańca i muzyki. Wystąpiła bowiem w musicalu, a od niedawna gra na fortepianie – usłyszeliśmy.

Kasia Cichopek o karierze i rodzinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE