Piotr Gąsowski opowiedział o swoim PIERWSZYM RAZIE! Znamy pikantne szczegóły...

i

Autor: akpa Piotr Gąsowski opowiedział o swoim PIERWSZYM RAZIE! Znamy pikantne szczegóły...

Zuch dziewczyna!

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej zachwyciła rodzinę i znajomych. Dumny tata: "Wszyscy chcieli ją adoptować"

2023-08-23 15:37

To jak szybko upływa czas, widać najlepiej po tym, jak szybko dorastają dzieci. Przekonał się o tym ostatnio Piotr Gąsowski (59 l.), a wraz z nim jego fani na Instagramie. Gwiazdor opublikował zdjęcie z córką - Julią, która z małej słodkiej dziewczynki nie wiadomo kiedy wyrosła na aktywną, wspaniałą szesnastolatkę. Oboje właśnie wrócili z USA, gdzie dziewczyna radziła sobie wprost fantastycznie. Tata ma powody do dumy i z radością chwili się córą!

Wydawałoby się, że dziewczynka dopiero była taka malutka, ba... wydaje się, że plotki o romansie jej rodziców - Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej dopiero co przycichły. Tymczasem para już dawno się rozstała, a dziewczynka jest już młodą kobietą - Julia ma 16 lat i wkracza w dorosłe życie. Piotr Gąsowski w obszernym wpisie o podróży do USA pochwalił się córką i zadumał nad upływającym czasem:

"Widzę jakie postępy językowe zrobiła, jak pięknie uwierzyła w siebie! Jak wspaniale się rozwija i usamodzielnia! Wielka radość to obserwować a z drugiej strony… wiem , że wielkimi krokami nadchodzi ten moment , w którym wyfrunie! Beze mnie! I mimo tego, iż zdaję sobie sprawę, że to normalne…już zaczynam tęsknić!" - wyznał aktor.

Dziewczyna nie próżnowała podczas pobytu w Stanach - zaliczyła obóz żeglarski i kulinarny, została opiekunką dużej grupy dzieci i zyskała zaproszenie na kolejny rok. Pomagała ojcu podczas festiwalu polonijnego w Chicago, zachwycała znajomych i rodzinę, aż dumy tata pochwalił się.

"Wszyscy moi bliscy znajomi chcieli ją adoptować! Nie zgodziłem się!" Dodał także: "To moje szczęście obserwować jej szczęście, gdyż jej szczęście jest moim największym szczęściem! (...) Dziękuję Ci córeczko! Jeszcze parę lat będziemy się sobą cieszyć i czasem spierać, bo tak musi być i tak warto żyć! Kocham Cię Julcia!". Wzruszające, dojrzałe, piękne. Oby każda młoda dziewczyna miała tak wspierającego tatę. Brawo!

Polecamy galerię: Piotr Gąsowski i Anna Głogowska połączyły ich urodziny córki

Kwiat Jabłoni z Bursztynowym Słowikiem. Tak zareagowali na zwycięstwo!
Sonda
Lubisz Piotra Gąsowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany