Coś złego dzieje się z Rozenek?

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, instagram/@m_rozenek Coś złego dzieje się z Rozenek?

Jest powód do niepokoju?

Coś złego dzieje się z Rozenek? Fani są przerażeni! "To idzie w złym kierunku"

2022-08-19 12:50

Małgorzata Rozenek (44 l.) opublikowała nowe zdjęcie, które zmartwiło fanów. "To idzie w złym kierunku" - pisali internauci na temat sylwetki żony Radosława Majdana. Niektórzy zarzucają jej nawet poważną chorobę!

Małgorzata Rozenek karierę rozpoczęła dzięki programowi "Perfekcyjna pani domu", a niedługo później zyskała status naczelnej gwiazdy TVN-u. Ostatnio jej telewizyjna kariera nieco wyhamowała, jednak wygląda na to, że powróci z przytupem, gdyż żona Radosława Majdana już niebawem ma pojawić się w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN"

Poza telewizyjnymi występami Małgorzata Rozenek prężnie działa również w sieci. Obecnie na Instagramie obserwuje ją przeszło 1,4 miliona internautów. Rozenek pokazuje tam kulisy swojego życia, a niedawno fani mogli na bieżąco obserwować postępy w przeprowadzce i sprzątaniu willi, w której zamieszkała wraz z rodziną. Koszt wynajmu nieruchomości wynosi aż 30 tysięcy złotych!

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek od pewnego czasu z zapałem uprawia sport i dba o swoje ciało. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia w mocno wyciętej sukience mini, które wywołało mieszane reakcje. Część fanów zachwycona jest sylwetką "Perfekcyjnej", inni internauci sugerują, że to zaszło już za daleko...

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia w sukience mini odsłaniającej ręce, ramiona oraz nogi. Posypały się komentarze dotyczące sylwetki gwiazdy, która od pewnego czasu pokazuje swoje ćwiczenia w mediach społecznościowych. Jedni internauci uważają, że jej figura jest wręcz fenomenalna, inni ze zmartwieniem twierdzą, że jest zbyt chuda, a jeszcze inni zdiagnozowali ją na podstawie zdjęć publikowanych w sieci...

"Moda na anoreksję", "Nogi koszmar", "Trochę się przeraziłam. Promowanie takiej wychudzonej figury średnio fajne i niestety nieładne" - piszą niektórzy. "Z odchudzaniem Małgorzata trochę chyba przesadziła. Figura obecnie niestety jak u anorektyczki", "Na tym zdjęciu wygląda pani, jakby chorowała na anoreksję", "Anoreksja, to idzie w złym kierunku" - wtórują kolejni. "Zatrzymaj się, Gosia" - apelują zmartwieni internauci.

Część fanów ma zgoła inne zdanie na temat sylwetki Małgorzaty Rozenek. "To, jak wyglądasz, jest niesamowite", "Wygląda pani przepięknie", "Wow", "Piękna figura" - piszą. 

Co sądzicie na temat nowego zdjęcia Małgorzaty Rozenek oraz jej wyglądu? Uważacie, że wygląda zdrowo i to ona powinna dobrze czuć się w swoim ciele, czy może macie inne spostrzeżenia?

Sonda
Obserwujesz Małgorzatę Rozenek-Majdan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE