Doda

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Jego komentarz też rozczula

Doda podziękowała partnerowi. To, co jej zafundował, przechodzi ludzkie pojęcie!

2023-02-16 22:00

Doda (39 l.) opublikowała pełen emocji wpis, w którym podziękowała ukochanemu za czas, jaki z nim spędziła w Austrii. To on sprawił, że 39. urodziny artystki były tak wyjątkowe. Fani: "Aż się chce uśmiechać, widząc ciebie i twój uśmiech na twarzy".

Kilkanaście dni temu o Dodzie znów zrobiło się głośno za sprawą jej pojawienia się na antenie TVN-u. Gwiazda, która od lat powtarzała, że "ma bana" w tej telewizji, wyszła na scenę z Marią Sadowską (47 l.), z którą odebrała nagrodę za świetną sprzedaż filmu "Dziewczyny z Dubaju". Niestety, nie dane jej było podziękować za wyróżnienie, co odbiło się w mediach szerokim echem. Marcin Prokop (47 l.) w rozmowie z reporterem "Super Expressu" stwierdził nawet, że Rabczewska jest w TVN-ie mile widziana, ba, zaprosił ją na scenę "Dzień dobry TVN". Chwilę po tych wydarzeniach artystka postanowiła jednak zapomnieć o show-biznesie i wyjechała z partnerem w góry.

Doda podziękowała partnerowi. To, co jej zafundował, przechodzi ludzkie pojęcie!

15 lutego Doda skończyła 39 lat. Urodzinowy czas celebrowała przez kilka dni z ukochanym podczas wyjazdu do Austrii. Romantycznych relacji nie brakowało, zwłaszcza że 14 lutego uczcili walentynki. Teraz, chcąc publicznie podziękować Dariuszowi Pachutowi, opublikowała serię pięknych zdjęć.

- Dziękuję ci za wspaniały, urodzinowy tydzień. Było najlepiej! A wam wszystkim za życzenia i pamięć - napisała.

Jak można było się spodziewać, fani ruszyli z kolejną porcją urodzinowych życzeń, nie mogąc nadziwić się, jak piękne ujęcia wrzuciła do sieci ich idolka. Spora część internautów wyraziła również zadowolenie, że Doda w końcu, po latach nieudanego małżeństwa, w końcu odnalazła szczęście.

- Aż się chce uśmiechać, widząc ciebie i twój uśmiech na twarzy.

Czego życzycie artystce z okazji 39. urodzin?

Sonda
Czy Doda i Dariusz Pachut pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają