Dramat gwiazdora "M jak miłość"! Maurycy Popiel błaga o pomoc!

2022-01-21 20:38
Dramat gwiazdora M jak miłość! Maurycy Popiel błaga o pomoc!
Autor: AKPA/Facebook Dramat gwiazdora "M jak miłość"! Maurycy Popiel błaga o pomoc!

Maurycy Popiel zyskał popularność dzięki roli w serialu "M jak miłość". 32-latek poinformował w mediach społecznościowych, że padł ofiarą bandytów, którzy skradli mu auto. Zwrócił się do internautów z prośbą o pomoc w poszukiwaniu samochodu. Poznajcie szczegóły.

Kariera 32-latka nabiera rozpędu, a Maurycy Popiel stał się dumnym posiadaczem Toyoty Avensis. Ten model z 2018 roku kosztuje aż 100 tysięcy złotych. Gwiazdor "M jak miłość" poinformował na swoim Facebooku, że właśnie został okradziony. 

Maurycy Popiel wrzucił do sieci zdjęcie swojego auta z widocznymi tablicami rejestracyjnymi i poprosił fanów o pomoc w jego odnalezieniu. 

- Ukradli nam auto na Saskiej Kępie. Jakbyście widzieli, że się gdzieś wietrzy nieopodal, to dawajcie znać! - pisze gwiazdor "M jak miłość". 

NIE PRZEGAP: Tragedia w domu gwiazdy "Świata według Kiepskich". Napił się mleka i zmarł!

Maurycy Popiel zdradził też, że zostawił auto przy ulicy Poselskiej 29, a do kradzieży doszło pomiędzy godziną 22 a 11 rano. Jego apel udostępniono setki razy, również w grupie zrzeszającej mieszkańców warszawskiego Grochowa. Jeden z członków grupy podrzucił trop.

- W podwórku na Międzynarodowej (wysokie bloki) stał wciśnięty między inne pojazdy. Zwróciłem uwagę, no bo kto tak parkuje. Ale kolor i marka się zgadza - pisze jeden z mieszkańców Grochowa. 

- To częsta praktyka złodziei, żeby auto postało sobie jeszcze parę dni w przypadkowym miejscu. Tak sprawdzają, czy ma ukryty lokalizator GPS, żeby nie spalić adresu dziupli - odpowiada kolejny internauta.

Maurycy Popiel nie odpowiedział na te komentarze. Miejmy nadzieję, że uda mu się odzyskać skradzione auto. Zobaczcie jego zdjęcia niżej.

NIE PRZEGAP: Wstrząsające zdjęcia ze szpitala! Zdruzgotany Wojciech Mann potwierdza najgorsze!

Sonda
Mój samochód to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE