Gessler

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Gessler

Co się stało?!

Dramat Lary Gessler! Lekarze nie wiedzą, na co choruje

2022-12-09 11:24

Lara Gessler (33 l.) to bardzo aktywna mama dwójki dzieci. Prężnie działa w biznesie, ale też dba o swoje rodzinne gniazdko. Niestety ostatnie dni były dla niej prawdziwym koszmarem. Celebrytka jest chora, ale lekarze nie wiedzą, co jej dolega.

Lara Gessler dwa lata temu została mamą po raz pierwszy. Na świecie pojawiła się wtedy córeczka Nena. Córka gospodyni "Kuchennych rewolucji" nie czekała długo z powiększeniem rodziny, bo we wrześniu tego roku urodziła drugą pociechę, synka Bernarda. Maluszki skradły serce znanej babci, która jest w nich po prostu zakochana. Lara wszędzie zabiera ze sobą swoje pociechy, ale stara się też dużo pracować. Prowadzi swoje biznesy i jej grafik pęka w szwach. Niestety musiała zrobić sobie przerwę w bardzo aktywnym życiu. Kilka dni temu bardzo się rozchorowała.

Na co choruje Lara Gessler?

Gessler wrzuciła na Instagrama wpis, w którym przyznaje, że od tygodnia jest bardzo chora. Niestety lekarze nie wiedzą, co jej dolega. Jest na tyle ciężko, że musiała sięgnąć po antybiotyk, a jak sama przyznaje, nie przyjmowała takich leków od ośmiu lat!

"Ja od początku tygodnia jestem uwięziona w domu ?Pierwszy raz od 8 lat biorę antybiotyk. Myślałam, że w domu sobie chociaż odpocznę, ale w czasach pracy zdalnej nic z tego? Do tego zmęczenie milion, bo teorie co do tego, co to za choróbsko były różne - od anginy po mononukleoze - badania wykluczyły oba? Najważniejsze, że jest już lepiej i może nie wszystkie śledziki mnie ominą ?", napisała Gessler na Instagramie.

Sonda
Śledzisz życie Lary Gessler?