Dziewczyna Fabijańskiego trafiła do szpitala. Serce nie wytrzymało, miała zapaść

i

Autor: AKPA Dziewczyna Fabijańskiego trafiła do szpitala. Serce nie wytrzymało, miała zapaść

Ona ma tylko 19 lat

Dziewczyna Fabijańskiego trafiła do szpitala. Serce nie wytrzymało, miała zapaść

2023-02-20 18:00

Sebastian Fabijański (36 l.) od niedawna spotyka się z 19-letnią tiktokerką, która ma już całkiem spore grono fanów w mediach społecznościowych. Aktor na razie nie chce ujawniać jej tożsamości, jednak paparazzi już kilkakrotnie sfotografowali go na randkach i czułościach z nastolatką. Okazuje się, że Zosia niedawno trafiła do szpitala. Sytuacja wygląda całkiem poważnie.

Życie miłosne Sebastiana Fabijańskiego jest ostatnio pełne wzlotów i upadków. Po skandalu z kontrowersyjną transeksualistką Rafalą, rozpadł się jego związek z Maffashion, z którą doczekał się synka Bastka. Aktor przez jakiś czas spotykał się z bohaterką filmów erotycznych Anną Marią Sieklucką, ale i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Parę dni po tym, jak do mediów dotarła informacja o ich rozstaniu, Sebastian wyjawił, że w jego sercu jest już kolejna kobieta.

Dziennikarze szybko ustalili, że nową wybranką jest 19-letnia Zosia, która ma aspiracje, by zrobić wielką karierę na TikToku. Profil dziewczyny już śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób. Nastolatka prężnie działa też na Instagramie i to właśnie tam podzieliła się ze swoimi obserwatorami wiadomością o tym, że przechodzi gorsze chwile. Zosia udostępniła zdjęcie ze szpitalnego łóżka, a na kolejnej fotce widzimy jej kartę pobytu w placówce. Wynika z niej, że nastolatka została przyjęta do szpitala po tym, jak dwukrotnie zemdlała. Lekarz postawił diagnozę, z której wynika, że omdleniom towarzyszyła zapaść.

- Od 10 w szpitalu, a diagnozę dostałam pół h temu. Kolejna zapaść, serce mi z tej miłości nie wyrabia. Thx za wszystkie wiadomości, jest dużo lepiej xx - napisała na Instastory.

Pozostaje nam życzyć dużo zdrowia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany