Skąd taka decyzja?

Edyta Górniak zamieniła dom w górach na pokoje hotelowe. Tak teraz mieszka diwa

2023-07-03 4:29

Edyta Górniak (50 l.) to obywatelka świata. Teraz, gdy syn wokalistki jest już pełnoletni, żyje po swojemu. Artystka nie może usiedzieć w miejscu. Oddała na wynajem swój dom w górach, a sama... pomieszkuje teraz w hotelach. I dobrze jej z tym. - Chciałabym się nie zatrzymywać nigdy, bo świat jest zbyt piękny - mówi „Super Expressowi” diwa, która cieszy się wolnością.

Edyta Górniak wynajęła swój dom w górach. Teraz mieszka w pokojach hotelowych

W trakcie pandemii koronawirusa, kiedy podróżowanie było ograniczone, Edyta Górniak zamieszkała w polskich górach. Zdecydowała się jednak wynająć posiadłość. Teraz za jej dom robią hotelowe pokoje w Polsce i ukochanej Tajlandii.

- Już nie chcę mieć domu w Polsce. Mieszkam tylko w hotelach. Oddałam mój domek w górach na wynajem. Będę tam wracać, bo to jest najpiękniejsze miejsce w Polsce, jakie poznałam. Ale ja chyba jednak muszę czuć się wolnym ptakiem. Od początku nim byłam. Kiedy Allan był mały, zatrzymałam się. Ale teraz on sobie żyje po swojemu, więc ja wracam do swoich przystosowań, które miałam zawsze, żeby podróżować. To jest na pewno to moje cygańskie serce - opowiada „Super Expressowi” Edyta Górniak.

Wydawać by się mogło, że taki tryb życia jest bardzo kosztowny, ale Edyta Górniak oszczędza na innych rzeczach. - Ostatnio, gdy byłam w Azji, to poleciałam z jednym bagażem podręcznym. Naprawdę, nie miałam niczego więcej. Bardzo dużo rzeczy rozdałam - dodaje.

Edyta Górniak, która teraz stawia na rozwój, nie chce wiązać się z jednym miejscem na dłużej.

- Chciałabym się nie zatrzymywać nigdy, bo świat jest zbyt piękny. Ja chcę wszystkie możliwe pieniądze wydawać na rozwój i na to, by poznawać świat, odkrywać siebie, ludzi, kultury. Te podróże to jestem ja. To jest moja wielka pasja - zapewnia.

Edyta Górniak odbiera nagrodę ,,Super Expressu"
Sonda
Śledzisz twórczość Edyty Górniak?
Listen on Spreaker.