Edyta Górniak zmasakrowała piosenkę Krzysztofa Krawczyka?! Widzowie TVP nie mają litości: "Wyjec"

2021-05-30 22:24
Edyta Górniak zmasakrowała piosenkę Krzysztofa Krawczyka?! Widzowie TVP nie mają litości: Wyjec
Autor: TVP Edyta Górniak zmasakrowała piosenkę Krzysztofa Krawczyka?! Widzowie TVP nie mają litości: "Wyjec"

W niedzielę w Opolu odbywa się wyjątkowy koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk" to muzyczny hołd składany ikonie polskiej sceny muzycznej. W czasie multimedialnego widowiska wystąpiła plejada gwiazd, która zaśpiewała piosenki Krawczyka. Na scenie pojawiła się też Edyta Górniak, która wykonała utwór "Trudno tak", w oryginale zaśpiewany z Edytą Bartosiewicz. Już w czasie występu pojawiały się złośliwe komentarze względem aranżacji utworu. Czy Edyta Górniak zmasakrowała piosenkę Krzysztofa Krawczyka?

Telewizja Polska zorganizowała wyjątkowy koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Znany artysta, który zmarł niemal dwa miesiące temu był uwielbiany nie tylko przez fanów, ale też największe gwiazdy polskiej estrady. To właśnie dlatego na scenie opolskiego amfiteatru pojawiła się cała plejada gwiazd, by uczcić polskiego artystę. Na scenie pojawili się m.in. Rafał Brzozowski i Maryla Rodowicz w wyjątkowej kreacji, o której więcej pisaliśmy w tym miejscu. Na koncercie "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk" usłyszeć mogliśmy wiele znanych przebojów z czasów świetności artysty. Wystąpili m. in. Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Natalia Kukulska, Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, Sławomir, Krzysztof Kiljański, Łukasz Zagrobelny, Roksana Węgiel, Norbi, Ras Luta. Wzruszająco rozpoczął Rafał Brzozowski, który zaśpiewał piosenkę pt. "Mój przyjacielu".

W drugiej części koncertu na scenie pojawiła się też Edyta Górniak, która zaśpiewała piosenkę "Trudno tak". I od razu wywołała lawinę komentarzy! - Całkiem spoko koncert, bez przesady. Do czasu pojawienia się Górniak - napisał na Twitterze Jakub. - No i oczywiście Górniak nie może normalnie zaśpiewać, tylko musi się wydurniać - dodał Adam. - Kolejny wyjec w postaci Górniak masakruje piosenkę Krawczyka - napisał z kolei Pitter.

Edyta Górniak zaśpiewała "Trudno tak" we własnej aranżacji - dodając angielskie wstawki oraz wzruszające komentarze. Po występie skierowała wyjątkowe słowa w kierunku Ewy Krawczyk, wdowy po zmarłym artyście. Nie zabrakło łez i wzruszeń. Co do samego wykonania utworu pojawiło się jednak wiele negatywnych komentarzy. Wielu internautów przywołało słynną interpretację hymnu. - Edyta Górniak pokazała teraz na TVP1 że nie przypadkowo na Korei podczas MŚ zaliczyła także wpadkę - napisała internautka.

A Wy jak oceniacie występ diwy? Czekamy na Wasze komentarze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE