Edyta Pazura była świadkiem samobójstwa. Porażające wyznanie

2022-05-14 5:00
Edyta Pazura
Autor: Akpa Edyta Pazura

Edyta Pazura nigdy tego nie zapomni. Na własne oczy zobaczyła, jak inna kobieta odebrała sobie życie. Żona Cezarego Pazury przeżyła to tym mocniej, że samobójczyni najprawdopodobniej zmagała się z depresją poporodową, a nie jest to temat obcy Edycie. Poznajcie wstrząsające szczegóły.

Żona popularnego aktora przeżyła niewyobrażalną traumę. Edyta Pazura przez wiele lat ukrywała, że była naocznym świadkiem samobójstwa kobiety. 

- Miałam sześć czy siedem lat i szłam z mamą do osiedlowej przychodni. I nagle usłyszałam taki tępy huk. Kobieta, która dopiero co urodziła dzieci, popełniła samobójstwo. Ja to tak pamiętam, to we mnie tak mocno utkwiło… - opowiedziała Edyta w podcaście „Tak mamy” Natalii Hołowni i Martyny Wyrzykowskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Ostra reakcja Edyty Pazury na obrzydliwe oskarżenia! "Granica przyzwoitości została przekroczona"

Celebrytka do dziś pamięta każdy szczegół tego zdarzenia - nawet to, jak ubrana była tamta kobieta.

- Oczywiście, wtedy, 25 lat temu, mówiło się, że wariatka, że urodziła dziecko, nie porodziła sobie i strzeliła samobója. Jak to na osiedlu, które niczym nie różni się od show-biznesu, plotka goniła plotkę. Dopiero później zrozumiałam, gdy sama urodziłam pierwsze, a potem drugie dziecko i też miałam jakieś problemy, że ta kobieta miała po prostu depresję poporodową. I nikt jej nie pomógł, bo wtedy taki termin w ogóle nie istniał! - zauważa Edyta Pazura.

Żona Cezarego Pazury już kilka lat temu przyznała, że po pierwszym porodzie dopadł ją baby blues.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

- Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111

- Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

- Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212

- Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108

- Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123

- pokonackryzys.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE