Edyta Pazura

i

Autor: Akpa/instagram

Wygibasy nad garami

Edyta Pazura gotuje w skąpym stroju! Wymowny komentarz Cezarego Pazury

2023-03-19 10:20

Ach, co to jest za miłość! Cezary Pazura i Edyta Pazura gruchają jak dwa gołąbki również w kuchni. Nie dziwota, bo celebrytka dba o każdy detal, a jej sposób na niedzielne kucharzenie trudno nazwać banalnym. Sławny aktor opublikował zdjęcie żony, rozpływając się w zachwytach.

Edyta Pazura stanęła nad garami w wymyślnej pozie. Komentarz jej męża aż kipi od namiętności!

Jak ten czas leci! Cezary Pazura poznał Edytę Pazurę się w pociągu w 2007 roku, czyli aż 16 lat temu. W tym roku będą obchodzić już 14. rocznicę ślubu. Mają trójkę dzieci. Jednak nie można mówić o nudzie w ich związku! Cezary Pazura i Edyta Pazura gruchają jak dwa gołąbki również w kuchni. Nie dziwota, bo celebrytka dba o każdy detal, a jej sposób na niedzielne kucharzenie trudno nazwać banalnym. Sławny aktor opublikował zdjęcie żony, rozpływając się w zachwytach. Na zdjęciu widzimy Edytę stojącą w domowej kuchni nad garami. Brak tu jednak siermiężnego fartucha i przydeptanych kapci. Edyta Pazura włożyła skąpy, seksowny czarny strój, a bosą nogę wygięła w malowniczy pałąk.

Cezary Pazura: "Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka"

W takiej pozie może niełatwo jest przyrządzać schabowego i pomidorową, ale za to łatwo jest wzbudzić żywsze bicie serca u Cezarego Pazury. Gwiazdor szalał z zachwytu na Instagramie: "Lubię Jej niedzielne gotowanie! Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka. Było smacznie jak zwykle Edytko🥰❤️💋 @edyta_pazura #niedzielnyobiad #ukochanażona #piękno #kobietawkuchni #smacznego #zakochanisawsrodnas" - pisał sławny aktor. Kto wie, może Edyta Pazura zapoczątkuje nową modę na strój do gotowania?

Sonda
Obserwujesz Edytę Pazurę na Instagramie?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Pałac w Śmiłowicach. Tu Pazura brał ślub. Tak wygląda magiczne miejsce pod Krakowem