Edzia z "Królowych Życia" eksperymentuje z wyglądem. Fani są bezlitośni

2021-12-01 23:00
Edzia i Dagmara - bohaterki programu Królowe życia
Autor: Instagram Edzia i Dagmara - bohaterki programu "Królowe życia"

Edyta Nowak to przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej i jej ekranowa towarzyszka w show TTV - "Królowe Życia". Edzia znana jest z tego, że ma bzika na punkcie swoich włosów i kocha loki! Celebrytka postanowiła pokazać efekt swojej metamorfozy, ale jej fani nie kryli rozczarowania. Zobaczcie.

Edyta znalazła się w show "Królowe Życia" dzięki Dagmarze Kaźmierskiej, która jest prawdziwą gwiazdą programu. Widzowie śledzą jej przepełnione przygodami życie. Dagmara ma u swojego boku syna Conana, wiernego towarzysza Jacka oraz przyjaciółkę Edytę. Panie potrafią się ostro pokłócić na ekranie, ale bardzo się wspierają i w kryzysowym momencie stoją za sobą murem. Edyta kocha swoje loki, za czym nie przepada Dagmara. Edzia chodzi na zabiegi upiększające, które nie zawsze kończą się zadowalającym efektem. Tym razem bohaterka "Królowych Życia" poszła do fryzjera. Pochwaliła się tym na Instagramie. Fani nie kryją zdziwienia i niezadowolenia z jej metamorfozy. Pod jej zdjęciem pojawiły się komentarze:

- Edzia uwielbiam Cię, ale wcześniej wyglądałaś lepiej niż teraz. Wolałam Cię bardziej naturalną niż teraz napompowaną, ale każdy robi to co lubi. Mimo wszystko jesteś super.

- Jesteś super, ale bez tych loków.

- Pięknie, młodziej! Nie wiem czy to makijaż, czy zabiegi, ale na plus!

- Kto zrobił Pani taka krzywdę (sorry w prostych lepiej, kręcone dodają kg). Proszę się nie gniewać. Jest Pani pozytywna babka, ale fryz fatalny.

Co myślicie o stylu ubierania się i fryzurze Edzi? Na plus czy do zmiany?

W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia z przemiany Agaty Rubik. Ścięła ponad 40 cm włosów

Sonda
Oglądasz "Królowe życia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE