Eurowizja 2021: Romans reprezentantów Azerbejdżanu i Norwegii? Gorące doniesienia o TIX i Efendi

2021-05-19 11:43
Eurowizja 2021: Romans reprezentantów Azerbejdżanu i Norwegii? Gorące doniesienia o TIX i Efendi
Autor: Instagram Eurowizja 2021: Romans reprezentantów Azerbejdżanu i Norwegii? Gorące doniesienia o TIX i Efendi

Eurowizja 2021 to konkurs, który łączy nie tylko muzyką! Okazuje się, że między dwójką uczestników zaiskrzyło coś więcej niż przyjaźń! Czyżby TIX i Efendi mieli się ku sobie? Romans reprezentantki Azerbejdżanu z uczestnikiem z Norwegii podczas Eurowizji 2021? Tego jeszcze nie było! Media huczą o plotkach odnośnie ich romansu i flirtów. Podsycają je sami uczestnicy Eurowizji 2021. Opublikowane w sieci wideo mówi samo za siebie. Zobaczcie, o co chodzi z romansem na Eurowizji 2021.

Romans na Eurowizji 2021?! Media huczą od wieści, że reprezentanci Azerbejdżanu i Norwegii flirtują ze sobą. TIX i Efendi zaprezentowali swój talent przed milionami widzów podczas pierwszego półfinału Eurowizji 2021. We wtorek 18 maja wystąpili w Rotterdamie. TIX, reprezentant Norwegii zaśpiewał utwór "Fallen Angel", a Efendi energetyczną piosenkę "Mata Hari". Oboje przeszli do finału! Pełną listę finalistów znajdziecie tutaj: Eurowizja 2021 - pierwszy półfinał. Znamy wyniki. Sprawdź, listę finalistów! Czyżby oprócz muzyki uczestników 65. Konkursu Piosenki Eurowizji połączyło płomienne uczucie? Gorące doniesienia na to wskazują. TIX i Efendi mają flirtować, jednak to, co jest pewne o ich relacji to zaczepki internetowe. Reprezentant Norwegii zadedykował na Instagramie piosenkę dla Efendi, zaznaczył, że jest to utwór miłosny. Nagranie będziecie mogli zobaczyć niżej. Gwiazda nie kryła poruszenia i również odpowiedziała nagrywając film na swój Instagram. W dniu pierwszego półfinału autorka hitu "Mata Hari" znalazła w swojej garderobie... upominek. Myślicie, że miłość zapłonie między tą dwójką?

ZOBACZ WIĘCEJ: Romans na Eurowizji! Reprezentanci Norwegii i Azerbejdżanu, TIX i Efendi są PARĄ?

Eurowizja 2021. Oto zwycięzcy pierwszego półfinału
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE