Ewa Farna usłyszała te słowa na porodówce! Oburzona gwiazda naskoczyła na sprzątaczkę

2021-10-27 16:50
Ewa Farna
Autor: Instagram Ewa Farna

Wokalistka Ewa Farna w jednym z wywiadów opowiedziała historię z porodówki, która doprowadziła ją do szału. Jedna z osób pracujących w szpitalu poprosiła ją o wyświadczenie pewnej nietypowej przysługi. Ewie się to bardzo nie spodobało. Celebrytka wybuchła ze złości.

Wokalistka znana jest z piosenek takich jak: „Cicho”, „Znak”, czy „Ewakuacja”. W mediach społecznościowych promuje ruch body positive, który wspiera również w ostatnim singlu pt. „Ciało”. Ewa Farna wraz z mężem Martinem Chobotem dwa lata temu doczekała się pierwszego dziecka. W programie TVN Style pt. „Miasto kobiet” rozmawiała z dziennikarkami o asertywności. Gwiazda opowiedziała o doświadczeniach z porodówki. Szczegółowo opisała zachowanie sprzątaczki, która potraktowała ją nieprofesjonalnie.

Ewa Farna z mocnym przesłaniem. Znów chodziło o hejt

Zobacz wyżej GALERIĘ: Ewa Farna pokazuje rozstępy

Ewa Farna wstrząśnięta prośbą kobiety z porodówki

Ewa Farna w rozmowie z Marzeną Rogalską, Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz zdradziła, jak radzi sobie z asertywnością. Gwiazda opowiedziała o pewnej niezręcznej sytuacji, której doświadczyła w szpitalu, tuż po porodzie.

„Byłam dzień po urodzeniu swojego synka i pani, która sprzątała w tym pokoju, bo jesteśmy w szpitalu, poprosiła mnie o zdjęcie. W sytuacji, kiedy jestem obolała, opuchnięta, w połogu” – narzekała Farna

Wokalistka nie ukrywa, że ta prośba mocno ją zdenerwowała. W asertywny sposób odmówiła pani sprzątającej.

Powiedziałam: "Bez przesady. Przepraszam panią, ale naprawę nie jestem w sytuacji, kiedy fajnie jest kogoś prosić o zdjęcie (...)"

Sonda
Czy Ewa Farna zachowała się słusznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE