Fabienne Wiśniewska chce zostać artystką! Dostała się na prestiżową uczelnię

i

Autor: AKPA/Podlewski

Gratulujemy!

Fabienne Wiśniewska chce zostać artystką! Dostała się na prestiżową uczelnię

2022-07-26 14:08

Fabienne Wiśniewska (18 l.) dostała się na wymarzone studia! Córka Michała Wiśniewskiego (49 l.) i Mandaryny (44 l.) będzie uczęszczać na ASP. Gwiazdor już wcześniej w wywiadach wspominał, że choć Fabienne przejawia spory talent do tańca, to jednak właśnie prestiżowa uczelnia artystyczna pociągała ją najbardziej jako kierunek na przyszłość. Dumna mama pochwaliła się rysunkami córki na Instagramie. Jest na co popatrzeć!

Fabienne Wiśniewska dostała się na ASP. Rodzice pękają z dumy! Mandaryna pokazała rysunki córki

Fabienne Wiśniewska to najstarsza córka Michała Wiśniewskiego oraz jego drugiej żony - Mandaryny. Niedawno zdała maturę i jak zdradzał jej sławny tata, jako uczelnię swoich marzeń wybrała ASP. Teraz Marta "Mandaryna" dała znać na swoim koncie na Instagramie, że Fabienne udało dostać się na prestiżową uczelnię! 

Warto wspomnieć, że choć przed świeżo upieczoną studentką wiele artystycznych wrażeń, to wcześniejsza edukacja sprawiała córce Wiśniewskiego sporo problemów. Fabienne musiała nawet zmieniać szkołę średnią, bo była nękana z powodu posiadania znanych rodziców! Teraz miejmy jednak nadzieję, że wśród studenckiej społeczności odnajdzie się znacznie lepiej. To nie jedyna latorośl Michała Wiśniewskiego, która dumnie prezentuje swoją odmienność. Ostatnio głośno było także o zdjęciach Etienette Wiśniewskiej z jej dziewczyną!

Michał Wiśniewski już we wcześniejszych wywiadach chwalił się utalentowaną Fabienne. Jak podkreślał, najwyraźniej odziedziczyła po sławnych rodzinach zamiłowanie do tańca, startując nawet w zawodach! Miała to jednak traktować wyłącznie jako dodatkowe hobby. Teraz możemy podziwiać także efekty jej pozostałej twórczości artystycznej! Musimy przyznać, pokazane przez Mandarynę w mediach społecznościowych rysunki Fabienne Wiśniewskiej robią wrażenie. Zobaczycie je poniżej!

Fabienne zdała maturę i będzie się starała dostać na ASP. Ma bardzo wyraźnie określone cele i mimo że tańczyła wielokrotnie na mistrzostwach Polski czy Europy, traktuje to jako hobby. Ale oczywiście nie narzucę dziecku, kim ma być - tak w wywiadzie udzielonym Pomponikowi Michał Wiśniewski jeszcze niedawno komentował plany córki.

Dziś stały się rzeczywistością! Choć musimy przyznać, z tych słów trochę ciężko wyczytać, czy znany tata w pełni popiera wybór Fabienne.

Fabienne, jesteś wielka! Gratulacje. Tak jak sobie wymarzyłaś - ASP. - Tak z kolei sukces córki świętowała Mandaryna. Pokazała też rysunki Fabienne! Naprawdę robią wrażenie. Wygląda na to, że ASP wzbogaciło się właśnie o kolejną zdolną studentkę!

Fabienne Wiśniewska chce zostać artystką! Dostała się na prestiżową uczelnię

i

Autor: Instagram/Mandaryna

Fabienne Wiśniewska dostała się na wymarzoną uczelnię. Jednak szkołę średnią wspomina nie najlepiej. Raz musiała ją nawet zmienić! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego
Sonda
Podobają Ci się rysunki Fabienne Wiśniewskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany