Mandaryna zdradza, jakiego mężczyzny szuka. Jej mąż musi mieć te cztery cechy!

2022-05-18 14:01
Mandaryna zdradza, jakiego mężczyzny szuka. Jej mąż musi mieć te cztery cechy!
Autor: AKPA/Kurnikowski

Choć Michał Wiśniewski (50 l.) nie ma problemu z zawieraniem kolejnych małżeństw, tego samego nie można powiedzieć o jego byłej żonie, Mandarynie. Marta Wiśniewska (44 l.) od dawna jest sama. W ciągu ostatniej dekady tylko raz była bliska zbudowania poważnej relacji. Teraz to się może jednak zmienić! Mandaryna zdradziła, czy jest już gotowa na nowy związek i jakie cechy powinien mieć mężczyzna jej marzeń.

Mandaryna gotowa na kolejne małżeństwo? Od dekady jest sama!

Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego, w przeciwieństwie do gwiazdora nie decydowała się pochopnie na zawarcie kolejnego małżeństwa. Wokalistka wolała skupić się na pracy oraz wychowywaniu dzieci z poprzedniego związku. Xavier Wiśniewski oraz jego siostra, Fabienne Wiśniewska są już jednak coraz starsi. Być może to dobra chwila na to, aby zapracowana mama znalazła czas, aby wreszcie pomyśleć o swoim życiu uczuciowym.

Jak zdradziła podczas wywiadu udzielonego Jastrząb Post, jest już gotowa na kolejną relację. Zdecydowała się nawet na korzystanie z aplikacji randkowej! Niestety, internetowe poszukiwania partnera nie zakończyły się sukcesem.

Mandaryna założyła konto na Tinderze. Jaki jest jej ideał mężczyzny?

Mandaryna, która przez ostatnią dekadę była tylko w jednym poważniejszym związku, nie czeka, aż los sam podsunie jej wymarzonego partnera. Gwiazda zdecydowała się na rozpoczęcie internetowych poszukiwań miłości. Niestety, założone przez Martę Wiśniewską konto w popularnej aplikacji randkowej Tinder zostało szybko zablokowane. Okazało się, że fani piosenkarki zgłaszali je, wierząc, że to ktoś inny się pod nią podszywa. Ot, tak właśnie jej "pomogli"...

A jakie plany na przyszłość ma były mąż Mandaryny, Michał Wiśniewski? Wokalista zdradził, że nie wyklucza kolejnych dzieci! Zobacz naszą galerię zdjęć poniżej i dowiedz się, jakie ma zdanie na temat adopcji.

Marta Wiśniewska zdradza, jakich cech szuka u mężczyzn. Co jest dla niej najważniejsze?

Choć przygoda z Tinderem zakończyła się dosyć szybko, Mandaryna nie zamyka się na nowe możliwości. Kim był ostatni wybranek jej serca? Do 2019 roku piosenkarkę łączono z radcą prawnym, Pawłem Wójcikiem. Choć związek zapowiadał się na poważny, dziś wokalistka jest już znowu sama. Kim może być jej następny mąż?

Celebrytka zdradziła podczas rozmowy, jakich cech szuka u swojego "ideału mężczyzny". Ciekawi?

Myślę, że powinien być inteligentny, z dystansem do siebie, świata, zabawny. I tyle - wyliczała pożądane u przyszłego partnera cechy.

Nowy partner Mandaryny musi mieć te cechy. Piosenkarka wie, czego chce!

Jak widać, Marta Wiśniewska jest już dojrzałą kobietą i wie, czego oczekuje od przyszłego męża. Choć piosenkarka nie miała najlepszych doświadczeń w miłości, dziś wierzy, że to może się zmienić. Jedynym problemem może być tylko znalezienie czasu na zbudowanie nowej relacji. Piosenkarka twierdzi jednak, że jest pewna, że potrafi pogodzić zarówno macierzyństwo, karierę jak i znaleźć przestrzeń na nowy związek. Trzymamy kciuki!

Mandaryna: Jestem do wzięcia! [HOT]
Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE