Big Cyc

i

Autor: Instagram, AKPA Big Cyc

Wielka awantura

Fani wulgarnie do ukochanej Skiby! Na słowo "po...chać" zareagowała ostro

2023-04-04 8:30

Awantura u Karoliny Kempińskiej! Nowa ukochana Krzysztofa Skiby nadal budzi wielkie emocje u wielu fanów lidera Big Cyc. Nie wszystkim podoba się, że gwiazdor rzucił żonę po trzydziestu latach dla młodszej o 26 lat partnerki. Jeden z komentujących przeholował! Padły wulgarne słowa i doszło do kłótni!

Wulgarne słowa na profilu Karoliny Kempińskiej! Nowa ukochana Skiby ostro reaguje na tekst o "por..niu"

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska tworzą jeden z najbardziej głośnych związków polskiego showbiznesu. Fani lidera Big Cyc przecierali oczy ze zdumienia, kiedy ujawnił on swój nowy związek z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Sprawy potoczyły się bardzo szybko i wkrótce Krzysztof Skiba obwieścił na swoim koncie na Instagramie, że uzyskał rozwód z żoną, z którą był przez trzydzieści lat. "Jak i Karolina jesteśmy szczęśliwi" - napisał, podkreślając, że uzyskał rozwód bez orzekania o winie. Nowa ukochana Krzysztofa Skiby nadal budzi wielkie emocje u wielu fanów lidera Big Cyc. Nie wszystkim podoba się, że gwiazdor rzucił żonę po trzydziestu latach dla młodszej o 26 lat partnerki. Jeden z komentujących przeholował!

"Rozumiem po**chać na boku fajną, chętną gorącą laskę, ale..."

"Rozumiem po**chać na boku fajną, chętną gorącą laskę, ale zaraz się rozwodzić po tylu latach" - napisał pewien internauta na Instagramowym profilu Karoliny Kempińskiej. Nowa ukochana Skiby postanowiła zareagować! Zrobiła screena komentarza i zamieściła go osobno. "Normalnie nie udostępniam żałosnych wiadomości itp., ale tu komentarz PUBLICZNY. Pewnie konto fejkowe, ale może ktoś zna pana i doniesie partnerce/partnerowi, jakie ma zdanie na temat wierności w związku i czego może się spodziewać" - napisała Karolina, dodając od siebie do wulgarnego internauty: "Taki komentarz świadczy tylko o tobie. I współczuję partnerce przyszłej, jeśli według ciebie zdradzanie jest ok, a życie w prawdzie i miłość nie. Właśnie tacy ludzie hejtują, pseudo-świętoszki, bez żadnej moralności. Ohyda".

Sonda
Czy lubisz zespół "Big Cyc"?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Krzysztof Skiba: Żyjemy w horrorze poprawności politycznej [Super Raport]
Listen on Spreaker.