Maffashion

i

Autor: AKPA/Podlewski Maffashion

Fani zaniepokojeni tym, jak wygląda Maffashion. Celebrytka przyznała co się z nią dzieje

2022-07-25 13:22

Maffashion (35 l.) nie ma ostatnio łatwego życia, co mocno odbija się na jej wyglądzie. Gdy wrzuciła do sieci swoje ostatnie zdjęcia, fani od razu zauważyli spore zmiany. Celebrytka odpowiedziała, co się stało.

Nie milkną echa głośnego skandalu z udziałem Sebastiana Fabijańskiego (35 l.) i Maffashion. Po kontrowersyjnym wywiadzie, w którym ujawnił mnóstwo szczegółów, również tych związanych ze zdradą, postanowił zamilknąć. Blogerka modowa też nie chce na razie komentować sprawy i rzuciła się w wir pracy. Na swoich mediach społecznościowych jak zawsze publikuje dużo zdjęć, na których pozuje w różnych stylizacjach. Na jednym z nich jest w kostiumie kąpielowym i to właśnie ono wywołało zaniepokojenie wśród jej fanów. 

Szybka Seria - Sebastian Fabijański

Maffashion mocno schudła

Maffashion pochwaliła się sesją w kostiumie kąpielowym. Celebrytka zachwyca swoją figurą i płaskim brzuszkiem. Jej wierni fani zauważyli jednak, że blogerka modowa sporo schudła, chociaż nigdy nie należała do osób, które borykają się z tuszą. Teraz jednak wygląda jeszcze szczuplej niż kiedyś. Jedna z Internautek napisała wprost: "Kochana chyba schudłaś, ale i tak wyglądasz świetnie". 

Maffashion zmaga się z dużym stresem

Maffashion postanowiła odpowiedzieć na komentarz i napisała:

"Trochę stresu za dużo ostatnio"

Z pewnością tego nie brakuje w jej życiu w ostatnim czasie. Maffashion stara się jednak normalnie funkcjonować, przede wszystkim dla swojego syna Bastka, którym się na co dzień opiekuje. 

Sonda
Śledzisz skandal z udziałem Maffashion i Fabijańskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany