Będzie się działo!

Gorące nazwiska na liście „Tańca z Gwiazdami”? Wiemy, z kim trwają rozmowy

2023-04-14 14:58

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" zagości dopiero w jesiennej ramówce, ale już budzi wielkie emocje. Spekulacje na temat przyszłych uczestników rozbudzają ciekawość. W ostatnich dniach padły pierwsze nazwiska. Kogo w tym roku zobaczymy na parkiecie w walce o Kryształową Kulę?

Nie milkną spekulacje na temat najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Najpierw fani programu rozczarowali się brakiem formatu w wiosennej ramówce Polsatu. Obawiali się, że nowy dyrektor programowy stacji Edward Miszczak zdejmie ich ukochane show z anteny. Na szczęście nic takiego się nie wydarzyło, a rywalizację na parkiecie będzie można oglądać jesienią. Krążą jednak plotki o dużych zmianach, jakie planuje nowy szef stacji. Mówi się o tym, że program ma powrócić do niedzielnej ramówki oraz o tym, że nie wszyscy dotychczasowi jurorzy dostaną kontrakty. Spekuluje się, że w gronie oceniających zabraknie samej Iwony Pavlović, a także Andrzeja Grabowskiego.

Taniec z gwiazdami już jesienią. Na giełdzie gorące nazwiska

Jak podaje serwis Pomponik, negocjacje z gwiazdami trwają, a rozmowy prowadzi sam szef programowy stacji. Wg pogłosek Miszczakowi zależy na dotarciu do młodszej widowni, którą mają przyciągnąć takie nazwiska jak Allan Krupa i Leon Myszkowski. O ewentualnym udziale synów Górniak i Steczkowskiej w tanecznym show pisaliśmy kilka dni temu

Bieniuk, Zborowska, Englert, Wieczorek? kogo zobaczymy na parkiecie?

Dziś padły kolejne nazwiska. Wśród potencjalnych uczestników rywalizacji wymieniani są Zofia Zborowska, Krystian Wieczorek, Helena Englert, a także Jarosław Bieniuk. Przypominajmy, że w 2021 w programie wzięła udział córka piłkarz i aktorki Ani Przybylskiej - Oliwia Bieniuk. O tym kto ostatecznie wystąpi w programie z pewnością dowiemy się za jakiś czas, ale trzeba przyznać, że zapowiada się fascynująca przygoda.

Zobacz w galerii, które gwiazdy mogą zatańczyć na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Sonda
Kogo chciałbyś zobaczyć w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają