Gwiazdor TVN miał wypadek pod wpływem alkoholu. Tak balował w Dubaju

2021-10-21 6:15
Qczaj
Autor: AKPA

Impreza zakrapiana alkoholem może źle się skończyć. Przekonał się o tym Daniel "Qczaj" Kuczaj (34 l.), który - jak twierdzi - ma skłonności do uzależnień. Jeden z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce, przesadził ostatnio z alkoholem. Podczas imprezy w Dubaju doszło do poważnego wypadku.

Daniel Qczaj w wywiadach powtarza, że ma skłonności do uzależnień. Miałem problem z alkoholem. W ogóle mam problem z uzależnieniami. Alkohol był takim wyjściem, kiedy myślałem: "Ja jestem miernotą, jestem słaby". To były takie moment, kiedy wydawało mi się, że jestem nikim – wyznał w ubiegłym roku. Okazuje się, że popularny trener, który niespełna rok temu postanowił rzucić alkohol, ostatnio postanowił się napić na urodzinach koleżanki. Niestety jak wyznał w programie „Pacześ Show”, ta impreza źle się dla niego skończyła. – Powiedziałam sobie, że od dwudziestego siódmego nic nie piję – zaczął swoje wyznanie. – Od tamtego czasu tylko raz się nadupcyłem. Nadupcyłem się do tego stopnia, że zęba straciłem. To było na urodzinach mojej przyjaciółki w Dubaju – dodaje.

To musiało go boleć

Daniel tak dobrze się bawił, że sam nawet nie zauważył braku w uzębieniu. – Mówią mi, że mi ząb wypadł. Szukaliśmy na tej łodzi tego zęba. Znalazłem go i jest na swoim miejscu – dodał zadowolony w rozmowie ze stand-uper'em, Rafałem Paczesiem (31 l.). Cały wywiad z Danielem Qczajem dostępny jest na platformie WOW. 

ZOBACZ: Fotowoltaika na grobie Krawczyka. Tego jeszcze w Polsce nie było [WIDEO]

Zuza Jabłońska szczerze o chorobie i stanach depresyjnych | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE