Nie żałowały sobie splendoru

Gwiazdy na gali Marki Roku 2022. Kto błyszczał najjaśniej?

2022-12-20 7:30

Gala Marki Roku 2022 co roku przyciąga tłumy gwiazd. Tak było i tym razem - wydarzenie swoją obecnością uświetniły m.in. Maja Ostaszewska (50 l.) w świątecznej czerwieni, Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) spowita w czarną koronkę czy Sara Boruc (38 l.) w dżinsowym zestawie. Naszym zdaniem to jednak inna gwiazda tego wieczoru kompletnie skradła show... Więcej poniżej!

Zobacz kreacje gwiazd podczas gali Marka Roku 2022! Kto wypadł najlepiej? 

Na tegorocznej Gali Marki Roku 2022 nie zabrakło warszawskiej śmietanki towarzyskiej. Do zdjęć ochoczo pozowały m.in. Maja Ostaszewska w czerwonej sukience w świątecznym klimacie, Małgorzata Rozenek-Majdan w kreacji eksponującej nogi, a także Sara Boruc, która tego wieczoru odbierała nagrodę za swoją markę modową. Gratulujemy!

Uwagę zwracała też spowita w szmaragdowe fałdy materiału Patrycja Kazadi, która zadbała także o oryginalne dodatki, oraz Wiktoria Gąsiewska, która wyłamała się z tłumu wspomnieniem mijającego sezonu z postaci neonowego różu. Nasz typ to jednak bajkowa, czarująco subtelna suknia z głębokim dekoltem Pauliny Sykut-Jeżyny. Wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Zobaczcie sami, która z gwiazd Waszym zdaniem lśniła najjaśniej tego wieczoru, w naszej galerii zdjęć z wydarzenia.

Kto wybrał najlepszą kreację na galę Marki Roku 2022? Wybierzcie swoją ulubioną w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Jak podobały Ci się kreacje gwiazd podczas gali Marka Roku 2022?
Najdziwniejsze kreacje Maryli Rodowicz