Gwiazdy Top model w nowym show

i

Autor: Instagram Gwiazdy "Top model" w nowym show

Gwiazdy "Top model" w nowym show. Prowadzącą "Fame czy SHAME" znana piosenkarka

2020-06-22 18:00

W Player.pl od 25 czerwca będzie można śledzić losy celebrytów w nowym reality-show "FAME czy SHAME". Będą to gwiazdy młodego pokolenia, które w ostatnim czasie podbiły najważniejsze media społecznościowe. Przez 8 tygodni zamknięci w willi, w której będą ważyć się ich losy. W nowej roli odnajdzie się wokalistka Saszan (25l.).

M jak miłość po wakacjach 2020. Wstrząsający koniec procesu Olka. Przed wyrokiem Kamil zaskoczy wszystkich

Coraz większą popularność zdobywają celebryci, których poznajemy na TikToku, Instagramie i YouTubie. Otóż wymyślono dla nich program! 10 gwiazd młodego pokolenia, spędzi osiem tygodni w domu w Konstancinie-Jeziornie, gdzie codziennie będą poddawani różnym zadaniom. Wynik tych wyzwań zadecyduje o tym, gdzie spędzą kolejny dzień. Uczestnik show może trafić do grupy FAME, czyli otaczać się luksusami, albo do grupy SHAME - przegranych, pozbawionych wygód. Do domu celebrytów będą zaglądać znane osobistości, ale po to, aby im utrudnić zadania. Uczestnik, który na koniec programu zdobędzie najwięcej punktów, zgarnie główną nagrodę, która owiana jest tajemnicą. Wiemy natomiast, kim będzie prowadząca show. Jest to 25-letnia piosenkarka Saszan (Roksana Pindor). Dziewczyna pochwaliła się tym faktem na Instagramie: - Jak na razie powiem Wam, że nie spodziewałam się, że atmosfera będzie tak fajna, influencerzy - czyli uczestnicy programu dają z siebie 1000%. Będzie jej partnerował Danny Ferreri - youtuber i tiktoker. 

Pełna lista uczestników

  • Ange-Sophie Reich (18 l.) - znana z Top Model
  • Jan Marciniak (18 l.) - TikTok
  • Kinga Kostrzewa
  • Klaudii Bieszcz (23 l.)(@klaudiabieszcz)
  • Patryk Woźniak (22 l.)
  • Weronika "Wero" Piątek (20 l.)
  • Łukasz "Blondino" Książkiewicz (23 l.) - znany z programu "Hotel Paradise"
  • Filip Zabielski (25 l.) - TikTok
  • Michał Gała (22 l.) - Top Model
  • Marta Rentel (25 l.)

Premiera w Player.pl 25 czerwca. Odcinki będą udostępniane w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. W każdą środę pojawi się też materiał specjalny "the best of" z całego tygodnia. Za to w piątki i niedziele będziemy mogli uczestniczyć w dwugodzinnych live'ach prosto z domu.

Gwiazdor "Barw Szczęścia" znów zostanie ojcem? Posypały się gratulacje

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Nasi Partnerzy polecają