Hakiel w objęciach innej kobiety. To jego nowa ukochana?

2022-08-08 12:44

Jeszcze niedawno cała Polska żyła rozstaniem Marcina Hakiela (39 l.) i Kasi Cichopek (40 l.). Dziś każde z nich na nowo układa sobie życie. Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby Hakiel miał już nową partnerkę. Teraz tancerz opublikował zdjęcie w objęciach tajemniczej kobiety. Czy to jego nowa miłość?

Hakiel w objęciach z inną kobietą

i

Autor: instagram/@marcinhakiel Hakiel w objęciach z inną kobietą

Hakiel i Cichopek: rozstanie. Powodem był... romans?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli parą przez 17 lat, małżeństwem zaś - przez 14 lat. Poznali się na planie "Tańca z gwiazdami", a ich taneczna przygoda przeniosła się także poza parkiet - szybko potwierdzili związek. Ślub Cichopek i Hakiela odbył się w 2008 roku, para zorganizowała również wesele w stylu góralskim. Aktorka i tancerz uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie - do czasu...

W marcu 2022 roku w social mediach pojawiło się oświadczenie o rozstaniu Cichopek i Hakiela. Ta wieść zelektryzowała fanów, którzy zaczęli zastanawiać się, co mogło być przyczyną rozpadu ich długoletniego małżeństwa. Najczęściej mówiono o zdradzie któregoś z partnerów, a Katarzynę Cichopek zaczęto łączyć z jej redakcyjnym kolegą z "Pytania na śniadanie", Maciejem Kurzajewskim. Plotek nie uciszył również wywiad Marcina Hakiela, w którym przyznał, że "Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię". Ani tancerz, ani jego (jeszcze) żona nigdy jednak nie zdradzili szczegółów dotyczących swojego rozstania. 

Marcin Hakiel ma nową miłość? Tajemnicze zdjęcie

Marcin Hakiel przyznał, że uczęszcza na terapię, która pomaga mu radzić sobie z rzeczywistością. Tancerz w jednym z wywiadów ujawnił również, że mimo tego, co wydarzyło się w jego życiu, nie zamyka się na uczucie, ba - jest nawet gotów na kolejne dziecko! Przyznawał także, że nie może opędzić się od adoratorek, które chciałyby go bliżej poznać. Dziś znów potrafi się uśmiechać i korzystać z życia. Niedawno plotkowano nawet, że Hakiel ma nową partnerkę! 

Tygodnik "Na Żywo" donosił, że Marcin Hakiel poznał przez internet kobietę, z którą łączy go "porozumienie dusz". Zapytany o domniemaną romantyczną relację, tancerz ujawnił jedynie, że nie planuje ponownie być w medialnym związku. Ostatnio jednak opublikował tajemnicze zdjęcie, na którym znajduje się w objęciach kobiety...

Na fotografii widoczny jest Hakiel, a także kobiece ręce. Niestety, nie pokazał on posiadaczki dłoni, nie wiadomo również, czy jest to jego partnerka z parkietu, czy też nowa ukochana. Tajemniczy tancerz nie ujawnił, co łączy go z obejmującą go kobietą. 

Jak myślicie - czy w ten sposób Marcin Hakiel pokazał partnerkę?

Marcin Hakiel w objęciach kobiety

i

Autor: instagram/@marcinhakiel Marcin Hakiel w objęciach kobiety
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Sonda
Śledzisz życie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki