Internautka zapytała Emila Stępnia o myśli samobójcze Dody

i

Autor: AKPA/Niemiec, Gałązka

Szok!

Internautka zapytała Emila Stępnia o myśli samobójcze Dody. Szokująca odpowiedź!

2022-12-06 18:15

Emil Stępień (45 l.) ostatnio skomentował związek swojej byłej żony, Dody (38 l.) i - co zaskakujące - określił ją swoją rodziną. Tym razem producent filmowy został poproszony o wypowiedź na temat myśli samobójczych, które piosenkarka miała w czasie małżeństwa z nim. To, co napisał, szokuje!

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem w latach 2018-2021. Kobieta poinformowała o rozpadzie związku w czerwcu 2021 roku, a w listopadzie nastąpił rozwód. Para nie rozstawała się jednak w przyjacielskiej atmosferze. Po sfinalizowaniu rozwodu piosenkarka wyjawiła swoim fanom, że były partner stosował wobec niej przemoc psychiczną i "przeszła przez piekło". W pewnym momencie kobieta zagroziła nawet Stępniowi, że jeśli będzie robił jej problemy z rozwodem, to "skoczy z okna". W rozmowie z "Wprost" powiedziała z kolei, że miała stany lękowe, napady paniki i depresję, które musiała przepracować na terapii. To jednak nie wszystko. Kobieta rozważała wysłanie do swoich fanów listu pożegnalnego, a w programie "Doda. 12 kroków do miłości" przyznała, że "jej ostatni związek prawie skończył się jej samobójstwem". O odebraniu sobie życia zaśpiewała też na swojej najnowszej płycie. Dziś nie chce mieć nic wspólnego ze swoim byłym mężem.

Doda chciała popełnić samobójstwo przez swoje ostatnie małżeństwo. Były mąż odpowiedział!

O tę sytuację internautka postanowiła zapytać Emila Stępnia na jego profilu na Instagramie. Ostatnio mężczyzna wyznał, że "cieszy się szczęściem Dody", "życzy jej wszystkiego dobrego", a nawet określił ją… swoją rodziną. Tym razem producent filmowy odpowiedział w dość szokujący sposób!

- Jak Pan się odniesie do tego, że Dorota chciała się przez Pana zabić? Ona opowiedziała już wielotomową wersję, a co Pan na to? Jest to tak nagłośniony temat, że jest to dość dziwne, że nie ma nigdzie Pana wypowiedzi w tym temacie - czytamy.

- A czemu tego nie zrobiła? - odpowiedział pytaniem na pytanie Stępień.

Bez wątpienia nie jest to odpowiednia reakcja w sytuacji, w której jego była żona otwarcie wyznała, że miała myśli samobójcze.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl
Sonda
Czy zdarzyło Ci się mieć myśli samobójcze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają