Pavlović, Smaszcz

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Pavlović, Smaszcz

Co się stało?!

Iwona Pavlović odpowiada Paulinie Smaszcz! To się nazywa klasa

2022-12-08 15:03

Iwona Pavlović (60 l.) jest dość ostrą jurorką "Tańca z gwiazdami". Poza programem stara się jednak unikać medialnych wojenek między celebrytami i komentowania ich zachowania. Tym razem postanowiła jednak odpowiedzieć na zarzuty Pauliny Smaszcz.

Przez ostatnie tygodnie Paulina Smaszcz jest na ustach wszystkich. Stało się tak za sprawą jej wypowiedzi, które trafiają do sieci. Była żona Maciej Kurzajewskiegho najpierw ostro skomentowała jego związek z Katarzyna Cichopek. Wiele gwiazd radziło jej, żeby się pohamowała. Wśród nich była jurorka "Tańca z gwiazdami". Paulina oczywiście postanowiła zaatakować również ją i w podcaście Anny Zejdler zarzuciła Pavlović, że ta rozbiła małżeństwo swojego obecnego męża Wojciecha.

- Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? - komentowała wypowiedzi Pavlović Smaszcz. 

Pavlović odpowiada Smaszcz

Iwona nie chce wchodzić w medialne przepychanki. Uważa, że każdy powinien zając się swoim życiem. 

- Ja naprawdę daję ludziom żyć. Mam duże poczucie tolerancji wobec życia innych ludzi, więc nie pouczam nikogo. Nawet nie chcę mówić, co kto ma robić. Więc chyba bardziej mnie to zdziwiło i stąd w ogóle nie ma komentarza - przyznała w rozmowie z Party.

Postanowiła też raz na zawsze zamknąć temat związany ze swoim mężem:

- Ja rodziny nie rozbiłam, więc mogę to tylko tak skomentować. Mam trzech wspaniałych synów, z którymi mam świetny kontakt. Mam już nawet wnuka, chłopcy są przeszczęśliwi - zdradziła Party.

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany