Iwona Węgrowska

i

Autor: AKPA, TRIX

Szokująca decyzja

Iwona Węgrowska trafi pod nóż. Chodzi o jej piersi. Strasznie się boi

2023-06-12 5:48

Iwona Węgrowska (41 l.) zrobiła operację plastyczną biustu, gdy miała zaledwie 20 lat. Źle czuła się ze swoim naturalnym, który uważała za mały. Z efektu operacji powiększenia była bardzo zadowolona i nigdy nie ukrywała, że się jej poddała. Teraz podjęła ważną decyzję. - Strasznie się boję - mówi w rozmowie z "Super Expressem". Poznajcie szczegóły.

Iwona Węgrowska, to kobieta, która bardzo dba o swój wygląd. Kiedy pojawia się na czerwonym dywanie, jej stylizacje są szeroko komentowane. Artystka często eksponuje swój biust, który powiększyła jako młodziutka dziewczyna. Jak nam wyznała, pewnego dnia wymarzyła sobie większe piersi. Dłużej się nie zastanawiając, umówiła się na operację, z której byłą bardzo zadowolona. - Zrobiłam operację dla samej siebie i swojego lepszego samopoczucia. Dzięki temu nabrałam pewności siebie - zapewnia Iwona.

Z nowym, naprawdę sporym biustem poczuła się na tyle dobrze, że zaczęła nosić odważne stylizacje i śmielej odsłaniać ciało. Dzięki temu stała się jedną z najseksowniejszych wokalistek w Polsce.

Iwona Węgrowska zmniejszy sobie biust

Minęło już jednak tyle lat, że po ostatnim badaniu u lekarza okazało się, konieczna jest wymiana silikonowych wkładek na nowe. Iwona musi przejść kolejną operację. Przy okazji postanowiła więc zmienić swój dekolt. Myśli o tym, by tym razem wybrać mniejsze.

- Chciałabym zmniejszyć biust. Trochę się stresuję, ale dziś robi się ulepszone wkładki, więc jestem pewna, że dzięki temu będzie wyglądał jeszcze piękniej - zdradza nam Iwona Węgrowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramat aktora. Adam Bobik na planie „Sami swoi. Początek” stracił władzę w nogach! Co dalej z filmem?

Jak dowiedział się "Super Express" piosenkarka w najbliższych tygodniach trafi na stół operacyjny. Za jakiś czas z pewnością pochwali się efektem końcowym.

Rafał Brzozowski wygrał Premiery w Opolu
Sonda
Podoba Ci się Iwona Węgrowska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany