Izabela Janachowska zmaga się z chorobą! Straciłam głos. Pokazała nagranie

i

Autor: AKPA/Podlewski Izabela Janachowska zmaga się z chorobą! "Straciłam głos". Pokazała nagranie

Jak się czuje?

Izabela Janachowska zmaga się z chorobą! "Straciłam głos". Pokazała nagranie

2023-02-24 20:20

Izabela Janachowska (37 l.) wybrała się z najbliższymi do ciepłych krajów. Choć podczas urlopu może cieszyć się znakomitą pogodą, ma ona inne zmartwienia. Jak dowiadujemy się z Instastory Izabeli Janachowskiej, prezenterka jest chora. "Ale za to mam fajny balkon" - powiedziała z uśmiechem.

Izabela Janachowska to prezenterka telewizyjna oraz ślubna ekspertka, która zaskarbiła sobie sympatię widzów za sprawą takich programów jak m.in. "Ślub marzeń" czy "I nie opuszczę cię aż do ślubu". Zawodowo jest ona związana z Polsatem, gdzie prowadziła program "Taniec z gwiazdami". 

Prywatnie Janachowska związana jest z Krzysztofem Jabłońskim, którego poślubiła w 2014 roku. Para wychowuje wspólnego syna, Christophera Alexandra (4 l.). Na instagramowym profilu prezenterki co jakiś czas pojawiają się urocze zdjęcia z rodziną, a teraz ochoczo relacjonuje przebieg ich wspólnego urlopu. 

Izabela Janachowska zachorowała na urlopie. Co jej dolega?

Iza Janachowska wybrała się na urlop wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, oraz ich synkiem, Christopherem. Rodzina wspólnie spędza czas, a prezenterka relacjonuje wyprawę do tropików w mediach społecznościowych. Choć pogoda im dopisuje, nie zabrakło innych problemów. 

Przed kilkoma dniami Izabela Janachowska zasugerowała, że ona i jej najbliżsi mają problemy ze zdrowiem, choć - jak przypomina portal Jastrząb Post - podkreśliła, że wciąż cieszą się wakacjami i szybko dochodzą do siebie. Wygląda jednak na to, że problemy ze zdrowiem jeszcze się nie skończyły. W piątek Janachowska opublikowała nagranie, na którym słychać, że ma problemy z głosem. 

"Ja straciłam głos, ale za to mamy fajny balkon" - oznajmiła, nie tracąc dobrego humoru, po czym pokazała, jak wygląda miejsce, w którym się zatrzymali. Prezenterka, choć przeziębiona, wygląda promiennie, a co najważniejsze - uśmiech nie znika jej z twarzy.

Życzymy Izie Janachowskiej, by jak najszybciej uporała się z problemami zdrowotnymi!

Izabela Janachowska zmaga się z chorobą! Straciłam głos. Pokazała nagranie

i

Autor: instagram/@izabelajanachowska Izabela Janachowska zmaga się z chorobą! "Straciłam głos". Pokazała nagranie
Sonda
Obserwujesz Izabelę Janachowską w mediach społecznościowych?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany