Izabella Krzan

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Wow, te buty to hit!

Izabella Krzan pokonała koleżanki! Tak wystroiła się na galę TVP

2022-11-14 13:35

Izabella Krzan (27 l.) pojawiła się na gali z okazji 70-lecia TVP. Choć nie była na ściance taką atrakcją jak debiutujący jako para Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.), obok jej stylizacji nie da się przejść obojętnie. Choć nie wymyśliła nic nowego, wyróżniała się z tłumu na tle koleżanek z pracy. Te buty to hit sezonu!

Izabella Krzan wkroczyła do show-biznesu, biorąc w 2016 roku udział w konkursie piękności. Choć po zdobyciu korony Miss Polonia nie zyskała znaczącej popularności, rozgłos dała jej praca w "Kole fortuny". W wyniku późniejszych roszad w "Pytaniu na Śniadanie" została jedną z prowadzących i dziś widzowie mogą podziwiać jej dziennikarski rozwój u boku Tomasza Kammela (51 l.). Modelka wyrosła więc na jedną z głównych twarzy TVP, nic więc dziwnego, że pojawiła się 13 listopada na uroczystej gali z okazji 70-lecia telewizji.

Izabella Krzan pokonała koleżanki! Tak wystroiła się na galę TVP

Izabella Krzan ma za sobą pracowitą niedzielę. Rano, wraz z redakcyjnymi koleżanki, zasiadła na kanapie "Pytania na Śniadanie", a wieczorem przybyła na jubileuszową imprezę Telewizji Polskiej. Choć nigdy nie eksperymentowała za bardzo z wizerunkiem, tym razem nieco zaszalała, decydując się na męski look. Postawiła na ciemny garnitur, białą koszulę oraz krawat. Duży plus za to, że zrezygnowała ze szpilek i zamiast nich wybrała masywne loafersy, które są prawdziwym hitem tego sezonu.

Taki zestaw sprawił, że gwiazda wyróżniała się z tłumu i wyglądała zdecydowanie ciekawiej niż Małgorzata Tomaszewska (33 l.) czy Ida Nowakowska (32 l.). Obie panie zdecydowały się wskoczyć w oversize'owe garnitury, w których wyglądały wprawdzie ładnie, ale nie wzbudzały sensacji. Szał na ściance wywołała natomiast Katarzyna Cichopek (40 l.), która, nie dość, że zadebiutowała na niej u boku Macieja Kurzajewskiego (49 l.) jako swojego życiowego partnera, to zgodziła się odsłonić dekolt w beżowej sukni od Violi Piekut. 

Przejrzyjcie koniecznie poniższą galerię. Która gwiazda inspirowała najbardziej?

Sonda
Czy podoba Ci się Izabella Krzan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany