Tomasz Kammel ujawnia, co dzieje się za kulisami Pytania na śniadanie

i

Autor: instagram/@pytanienasniadanie Tomasz Kammel ujawnia, co dzieje się za kulisami "Pytania na śniadanie"

Tomasz Kammel ujawnia, co dzieje się za kulisami "Pytania na śniadanie". Co wyprawia Iza Krzan?

2022-06-09 9:22

Tomasz Kammel (51 l.) to jeden z ulubieńców telewidzów. Gospodarz "Pytania na śniadanie" aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazał krótkie wideo zza kulis. Spójrzcie tylko, co robi Izabella Krzan (27 l.), gdy kamery TVP są wyłączone!

Tomasz Kammel cieszy się sympatią ze strony widzów "Pytania na śniadanie" oraz internautów. Popularny prezenter chętnie pokazuje, jak wygląda jego codzienność - na jego instagramowym profilu pojawiają się m.in. zdjęcia oraz nagrania z tego, jak spędza wolny czas, chwali się również swoją aktualną formą fizyczną. 

Choć Tomasz Kammel ma na swoim koncie poważny kryzys wizerunkowy, którego doświadczył, gdy był w związku z Katarzyną Niezgodą, udało mu się wrócić do łask. Dziś ponownie występuje w Telewizji Polskiej i - jak widać - świetnie bawi się za kulisami "Pytania na śniadanie"!

Tomasz Kammel pokazał zakulisowe nagranie z "Pytania na śniadanie"

Ostatnio na instagramowym profilu prezentera TVP pojawiło się krótkie wideo z udziałem jego oraz Izabelli Krzan, która często towarzyszy mu w "Pytaniu na śniadanie". Jak pokazuje nagranie, ten lubiany duet lubi nieźle poszaleć!

Na początku zabawnego filmiku Tomasz Kammel i Izabella Krzan witają się z internautami, a następne kadry pokazują to, czego nie widać przed telewizyjnymi kamerami. Kammel i Krzan próbują złapać ustami będące w locie owoce, "rapują", ba - prezenterka próbuje nawet twerku, czyli tańca polegającego na potrząsaniu pośladkami... Oj, dzieje się!

"Tego w TV nie zobaczycie" - napisał Kammel w opisie pod nagraniem. 

Wygląda na to, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" świetnie bawią się w przerwach od nagrań! Internauci są zachwyceni tym, co pokazał Kammel, i nie szczędzą komplementów w komentarzach.

Spodziewalibyście się, że Kammel i Krzan potrafią tak się wyluzować na planie?

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Sonda
Czy lubisz program "Pytanie na śniadanie"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany