XVIII Gala Polish Businesswomen Awards

i

Autor: Podlewski/AKPA

Nowa wybranka aktora

Jacek Borkowski obściskuje się z 25 lat młodszą kobietą. Blond piękność zawróciła mu w głowie?!

2023-03-04 11:43

Jacek Borkowski pokazał się z nową kobietą u swego boku. Aktor zabrał blondwłosą piękność na jedną z imprez. Para nie szczędziła sobie czułości. Kim jest Magdalena Ostrowicka? Wiadomo, że jest młodsza od Borkowskiego o 25 lat. Na zdjęciach z XVIII Gali Polish Businesswomen Awards widać, jak 63-letni Jacek Borkowski wprost nie może oderwać rąk od swojej towarzyszki.

Jacek Borkowski obściskuje się z 25 lat młodszą blondynką

W jednym z warszawskich hoteli odbyła się XVIII Gala Polish Businesswomen Awards - impreza zorganizowana przez redakcję czasopisma "Businesswoman & life". Na evencie pojawiło się wiele gwiazd, które zostały nagrodzone przez kapitułę konkursu. Wśród nich nie zabrakło znanego z serialu "Klan" Jacka Borkowskiego. 63-letni aktor, który w ostatnich latach zasłynął ze swojego bujnego życia miłosnego, nie przyszedł na galę sam. Towarzyszyła mu tajemnicza blondynka. Para obściskiwała się i nie szczędziła sobie czułości, czym przyciągnęła uwagę fotografów. Kim jest kobieta, z którą Jacek Borkowski pojawił się na imprezie? Magdalena Ostrowicka ma 39 lat i prowadzi własny biznes. - Zgodnie z charakterem i konsekwencją marki COBRAOSTRA , postanowiłam przekornie zatytułować się DOKTORem COBRA OSTRA i jako „lekarz dla zdrowych”, czyli COACH, robię zastrzyki motywacji do działania i wiary we własne możliwości! - czytamy na jej stornie w sieci.

Jacek Borkowski - partnerki

Jacek Borkowski ma 63 lata i na swoim koncie trzy małżeństwa i kilka związków. Pierwszą żonę Elżbietę Jasińską, poślubił jeszcze w trakcie studiów. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Miejsce Eli zastąpiła Kasia Borkowska. Z nią aktor ma córkę Karolinę. Małżeństwo rozpadło się. W styczniu 2009 roku ożenił się z Magdaleną Gotowiecką, która zmarła w 2016 roku. Para doczekała się syna Jacka oraz córki Magdy. Kilka lat temu w mediach było głośno o związku Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej, jednak i ta relacja się rozpadła.

Oprócz Jacka Borkowskiego na imprezie pokazała się Kasia Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, Joanna Opozda oraz wydekoltowana Monika Richardson z partnerem.

Borkowski w objęciach bizneswoman
Nasi Partnerzy polecają