Borkowski dorabia w czasie pandemii

i

Autor: Archiwum Jacek Borkowski

Jacek Borkowski ujawnił: Jestem gejem. Tajemnicze kulisy

2020-10-07 7:39

Jacek Borkowski (61 l.) powiedział, że jest homoseksualistą. Te słowa gwiazdora "Klanu" zastanawiają, gdyż miał aż trzy żony oraz doczekał się trójki dzieci. Co ciekawe, aktor wyjawił to księżom, ponieważ chciał dostać unieważnienie małżeństwa kościelnego.

O tym, że jest homoseksualistą, powiedział żonie, która przygotowywała dokumenty do unieważnienia małżeństwa kościelnego. Był to jednak fortel, by oszukać Kościół Katolicki i dostać rozwód z pierwszą żoną, aktorką Elżbietą Jasińską, którą poślubił jeszcze na studiach. - Moja była żona bardzo starała się o rozwód kościelny. Mnie na tym nie zależało, bo jestem niewierzący. Pamiętam, że te procedury bardzo długo trwały. Dostaliśmy rozwód kościelny po siedmiu czy ośmiu latach od rozwodu w sądzie. Pamiętam, że żona żona zadzwoniła do mnie i zapytała, co może napisać w uzasadnieniu. Stwierdziłem, że może napisać co chce, a najlepiej niech napisze, że jestem gejem, to od razu dadzą nam ten rozwód. Dobrze to załatwiła, skutecznie. Nigdy nie myślałem, że taki rozwód będzie mi potrzebny, a jednak się przydał, bo z moją drugą żoną Magdą wziąłem ślub kościelny - zdradził Jacek Borkowski w rozmowie z "Faktem".

Aktor "Klanu" z drugą żoną, Katarzyną, z którą miał tylko ślub cywilny, doczekał się córki Karoliny (37 l.), która także była aktorką. Z ostatnią żoną miał natomiast syna Jacka (16 l.) i córkę Magdę (14 l.). Magdalena Gotowiecka (+42 l.) niestety zmarła w styczniu 2016 roku na białaczkę. Wdowiec przez któtki czas w 2018 roku był w związku z pogodynką Pauliną Koziejowską.

Jacek Borkowski: Uciekłem narzeczonej sprzed ołtarza

Teściowa oskarża Jacka Borkowskiego: nie przyjeżdża na grób żony! Nie spłaca kredytu! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE