Kim jest Jacek Knap?

"Komisarz Alex". Kolejna zmiana opiekuna. Dwa psy już nie żyją

2023-04-19 11:07

Wielkie zmiany w serialu "Komisarz Alex"! Główny aktor odchodzi. Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Czerwińskiego. Aktor długo nie nagrał się w serialu TVP. Pod koniec 2021 roku zastąpił Krystiana Wieczorka. Jego miejsce zajmie Jacek Knap, aktor znany z "Leśniczówki" i "Stulecia Winnych".

"Komisarz Alex" nie ma szczęścia do swoich opiekunów. Po Jakubie Wesołowskim, Antonim Pawlickim, Krystianie Wieczorku i Wojciechu Czerwińskim nastąpi kolejna zmiana policjanta z łódzkiej komendy. Tym razem będzie to Jacek Knap, który wcieli się w Andrzeja Sochonia, byłego szefa wydziału zabójstw w komendzie w Zakopanem - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. - Sochoń jest pewny siebie, zdecydowany, typ przewodnika stada. Nie ma kompleksów. Uważa się za świetnego policjanta. Umie zarządzać zespołem - nie ma problemu z docenianiem pracy innych. Dzięki temu łatwo zdobywa autorytet i sympatię współpracowników - informuje TVP. 

To nie jedyna zmiana w serialu. W obsadzie pojawi się także nowa policjantka, komisarz Agata Król (Monika Szufladowicz). - Jest ze Śląska, skończyła prawo, ale zdecydowała, że nie usiedzi w todze. W związku z tym skończyła szkołę policyjną i zaczęła pracę w komendzie w Katowicach - czytamy na wirtualnemedia.pl.  Komisarz Soboń w ma pojawić się na ekranach już 6 maja.

Aktorka serialu TVP "Komisarz Alex" JEST PRZERAŻONA. Skąd wziąć milion!? Nie przebiera w słowach

Kto grał Alexa? 

Jeśli chodzi o "Komisarza Alexa", to serial emitowany jest już od 12 lat. W policji tak długo nie służą żadne psy. Jeśli dożyją takiego wieku, to przechodzą na zasłużoną emeryturę. Okazuje się, że owczarka niemieckiego grała w sumie siedem psów. Dwóch z pośród nich nie ma już z nami. Odeszli Rocky (pierwszy odtwórcza) oraz Wafel. Alexa grały także: Ramzes (sceny akcji), Iwo, Odi (zagrał w słowackiej wersji "Komisarza Rexa") i Groot - czytamy na expressilustrowany.pl.

Sonda
Będziecie tęsknić za Krystianem Wieczorkiem w serialu Komisarz Alex?
Zmarli w zapomnieniu. Aktor "Rancza" i gwiazdorzy Barei. Niezapomniani
Listen on Spreaker.