Beata Tyszkiewicz w śmiałych scenach erotycznych

i

Autor: Akpa Beata Tyszkiewicz w śmiałych scenach erotycznych

Co się z nią dzieje?!

Jaki jest stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz? Jej córka Karolina Wajda ujawnia szczegóły urodzinowej imprezy!

2023-08-11 16:31

Beata Tyszkiewicz (84 l.) od dawna nie działa w show-biznesie. Powodem wycofania się z życia publicznego był jej stan zdrowia. Córka Karolina Wajda w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała, co nowego słychać u Beaty Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz – historia dobrego aktorstwa

Beata Tyszkiewicz jest znana młodszemu pokoleniu głównie jako jurorka Tańca z Gwiazdami. Młodzież ze szkół ponadpodstawowych też może ją kojarzyć, bo aktorka grała w ekranizacjach takich lektur jak „Zemsta” czy „Lalka”. Przez wielu była nazywana seksbombą PRL. Przez swój cały wkład dostała liczne nagrody oraz odznaczenia. W 2017 roku postanowiła zrezygnować z udziału w Tańcu z Gwiazdami. Wiele osób się zaniepokoiło, bo nikt nie ujawnił, dlaczego się tak stało. Wtedy wyszły informacje, że Beata Tyszkiewicz zrezygnowała ze show-biznesu nie przez zmęczenie, a poważne problemy kardiologiczne.

Kto rozbił małżeństwo Tyszkiewicz i Wajdy? Historia z Koprem

Beata Tyszkiewicz niedługo kończy 85 lat. Co się z nią dzieje?

Córką Beaty Tyszkiewicz jest Karolina Wajda. To dziecko krótkiego małżeństwa pomiędzy aktorką a znanym polskim reżyserem Andrzejem Wajdą. Karolina postanowiła podzielić się informacją na temat zdrowia swojej mamy. Mieszka ona na co dzień w Głuchach pod Warszawą, kawałek od byłej aktorki. Karolina próbowała wielokrotnie namówić mamę do przeprowadzki, bezskutecznie. - Mama czuje się znacznie lepiej. Ma w sobie mnóstwo radości życia. Widzi świat w pozytywnych barwach mimo niedogodności wieku. Jest w świetnej formie umysłowej i nie brakuje jej poczucia humoru. Żałuję, że tylko ja tak na co dzień nie mogę z niego korzystać, bo wciąż nie chce się do mnie przeprowadzić - powiedziała Karolina Wajda w rozmowie z "Faktem".

Czy Karolina Wajda planuje wielkie urodziny dla mamy? - W zeszłym roku obowiązki uniemożliwiły mojej siostrze wizytę w tym czasie w Polsce. W tym roku udało jej się tak wszystko zaplanować, że będzie mogła przyjechać do Warszawy i spędzić czas z mamą. Taka wizyta zawsze przynosi największą radość naszej mamie, ponieważ uwielbia być mamą i babcią - podsumowała Karolina Wajda w rozmowie dla magazynu "Świat i Ludzie".

Sonda
Tęsknisz za Beatą Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany