Premiera serialu "Bracia"

Jan Frycz z trzecią żoną na ściance! Wszyscy patrzyli tylko na nich

2023-03-07 16:30

7 marca w Złotych Tarasach odbyła się premiera pierwszego odcinka serialu "Bracia". Polsat wiąże wielkie nadzieje z nową produkcją, dlatego zdecydował się nawet zorganizować specjalny event. Kto pojawił się na ściance?

Telewizja Polsat stawia w wiosennym sezonie na seriale, które nagrywane były do tej pory do tzw. puszki. 7 marca w Multikinie w Złotych Tarasach odbył się pokaz prasowy pierwszego odcinka jednego z nich. W "Braciach" występują m.in.: Jan Frycz (69 l.), Piotr Stramowski (36 l.) czy Nikodem Rozbicki (31 l.). Wszyscy pojawili się oczywiście na ściance. Jak wypadli?

Jan Frycz z trzecią żoną na ściance! Wszyscy patrzyli tylko na nich

Wtorkowe spotkanie prasowe w warszawskim kinie przyciągnęło na ściance wiele znanych twarzy. Paulina Sykut-Jeżyna (42 l.), choć nie występuje w "Braciach", przyszła na ściankę promować nową produkcję stacji-matki. Agnieszka Sienkiewicz z kolei przybyła na imprezę w jasnej stylizacji - do białych jeansów dopasowała pasiastą koszulę i złotą biżuterię. Na jasny look postawił również Nikodem Rozbicki, który w serialu wcieli się w Adama. Piotr Stramowski wskoczył natomiast w czarny garnitur.

Na wiele uwagi ze strony fotoreporterów i przybyłych dziennikarzy mógł liczyć również Jan Frycz, który na czerwonym dywanie pozował z trzecią żoną Małgorzatą.

Więcej zdjęć w poniższej galerii.

Sonda
Czy to dobra inwestycja Polsatu?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają