Joanna Koroniewska w bikini zapowiedziała plany na święta "skoro już mnie nienawidzicie"

2021-11-25 13:18
 Joanna Koroniewska w bikini zapowiedziała plany na święta skoro już mnie nienawidzicie
Autor: Instagram Joanna Koroniewska w bikini zapowiedziała plany na święta "skoro już mnie nienawidzicie"

Joanna Koroniewska nie chce już dłużej ukrywać swoich planów świątecznych. Podczas, gdy inne jej koleżanki z branży, chwalą się nowymi ozdobami świątecznymi, żona Maciej Dowbora oznajmiła, że w ten wyjątkowy czas nie będzie jej w domu.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Gwiazdy już chwalą się przygotowaniami do tego wyjątkowego czasu. Nie brakuje też pomysłów na świąteczne prezenty, które polecają celebryci. Większość z nich, okres świąt spędzi z najbliższą rodziną w swoim domu. Szczególnie, że z każdym dniem rośnie wskaźnik zachorowań ma Covid-19. Jednak Joanna Koroniewska ma zupełnie inny pomysł.

ZOBACZ: Patricia Kazadi była w ciężkim stanie! Wirus zaatakował wszystkie jej narządy!

Aktorka postanowiła zdradzić swoje świąteczne plany. Przyznała, że chce uciec od zimowej polskiej aury i w tym czasie będzie się wygrzewać na plaży w ciepłych krajach.

"No dobra - wyznaje grzechy!Wybieram się na Święta do ciepłego. 🤔😜🤫🤭🌲🎄", napisała na swoim profilu na Instagramie.

To jednak nie wszystko. Zdecydowała się poprosić swoich fanów o wybór najlepszego kostiumu kąpielowego, który zamierza ze sobą zabrać. Dodała więc dwa zdjęcia, na których pręży się w plażowych strojach. Na jednym kusi idealną figurą w bikini, a na drugim prezentuje bardziej zabudowaną wersję kostiumu. Trzeba przyznać, że Koroniewska może się pochwalić szczupłą i wysportowaną figurą, a płaski brzuszek rzeczywiście robi wrażenie. Fani również są pod wrażeniem tego jak wygląda ich ulubienica, a niektórzy też zazdroszczą jej spędzenia świąt gdzieś w ciepłym zakątku świata.

"Ale skoro już mnie nienawidzicie, to chociaż pomóżcie mi wybrać pasującą wersję kostiumu?? 😂🤔🤭🤣

Opcja 1 - chrzanić skromność i cnoty niewieście, wszystkie karty na stół. Epatuję kobiecością i nie pozostawiam złudzeń! 😂😂😂

Czy może jednak opcja 2- jestem sexy, ale i nieco tajemnicza, zatrzymuję asy w rękawie?! 🤔🤭😂😂", dodała aktorka.

Sonda
Obserwujesz w mediach społecznościowych Joanne Koroniewską?
Czytelnicy Super Expressu nie pozostali obojętni na los niepełnosprawnych braci z Podborza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE