Joanna Krupa

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Joanna Krupa

Zdumiewające wyznanie!

Joanna Krupa zdradziła partnera. Przyznała to po latach. "Zdradziłam go, zamiast mu podziękować"

2023-08-03 15:12

Joanna Krupa jakiś czas temu potwierdziła separację z mężem. Choć Dougla Nunes złożył pozew o rozwód para to ostatnio para znów była widywana razem. Modelka opublikowała nawet uroczy filmik z wakacji z córką i mężem, więc można było mieć nadzieję, że ich rodzina jednak się nie rozpadnie. Teraz jednak Joanna Krupa mówi o zdradzie i o tym, jak trudno ją wybaczyć. O co w tym wszystkich chodzi?

Joanna Krupa pojawiła się ostatnio na konferencji prasowej kolejnego sezonu "Top Model". To już 12 edycja programu, którego modelka jest jedną z najważniejszych twarzy. "Dżoana" wyglądała jak zwykle świetnie  - w różowym, obcisłym kombinezonie z bardzo głębokim dekoltem przyciągała uwagę. Miała też dobry nastrój, choć  nie od dziś wiadomo, ze w życiu prywatnym nie układa jej się ostatnio najlepiej. Gwiazda rozwodzi się z mężem, naprzemiennie opiekują się córką, a pogłoski o ociepleniu ich stosunków nie zostały oficjalnie potwierdzone przez żadnego z małżonków. Gwiazda "Top Model" chętnie rozmawiała z dziennikarzami i cierpliwie odpowiadała na pytania, nawet te bardziej drażliwe, jak to o zdradę.

Joanna Krupa zaskoczyła wyznaniem o zdradzie

Celebrytka zapytana o to czy bałaby wstanie wybaczyć zdradę, odpowiedziała, że jest jej bardzo trudno postawić się w takiej sytuacji, ponieważ nigdy tego nie przeżyła. Przyznała jednak, że zna sprawę z drugiej strony, bo sama popełniła ten błąd. Przyznała, ze kiedyś zdradziła partnera i to było bolesne doświadczenie: - Zawsze byłam na nie, bo wiem, że to boli. Ja kiedyś zdradziłam boyfrienda, jak miałam 22 lata, bo już nie chciałam z nim być. Zdradziłam go, zamiast mu podziękować. Wiem, jak to go strasznie zabolało. Po chwili dodała, że to czy sama wybaczyłaby zdradę zależałoby od okoliczności i uczuć do drugiej osoby. - Nie chciałabym być zdradzona, ale ciężko jest mi powiedzieć. Wolałabym nie być zdradzona, ale jakby przyszła sytuacja i jestem zakochana w kimś i ktoś zrobił ogromny mistake, może bym wybaczyła. Nie wiem... - powiedziała z zadumą. 

Łobuzy i Joanna Krupa o charytatywnej piosence
Sonda
Czy zdradę można wybaczyć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany