Joanna Liszowska przeszła metamorfozę. Powód jest bardzo przykry

i

Autor: AKPA Joanna Liszowska przeszła metamorfozę. Powód jest bardzo przykry

Ogromne zmiany w życiu Joanny Liszowskiej! Powód jej metamorfozy jest bardzo przykry!

2021-11-29 16:00

Burza blond loków to znak rozpoznawczy Joanny Liszowskiej (42 l.). Aktorka zaskoczyła niedawno swoją metamorfozą. Zmieniła kolor włosów na brąz, w dodatku na odrostach widać już siwiznę. Kolorowa prasa zwróciła też uwagę na postępujące zmarszczki aktorki, które ostatnio znacznie bardziej rzucają się w oczy. Z doniesień "Życia na Gorąco" wynika, że powód jej metamorfozy jest bardzo przykry. Poznajcie szczegóły.

Joanna Liszowska zrezygnowała z wyzywających kreacji i zmieniła kolor włosów. Podobno aktorka stara się odbudować swoje życie prywatne i karierę. Choć priorytetem są dla niej córki (10-letnia Emma i 8-letnia Stella), to podobno znowu zaczęła wierzyć w miłość. 

- W środowisku aktorskim już dwa lata temu mówiło się, że ma nowego partnera. W zeszłym roku spotkaliśmy ich na ulicach Warszawy. Jednak tym razem aktorka wyjątkowo chroni swoje życie prywatne. Nigdy dotąd nie pokazała się z ukochanym oficjalnie, nie zamieszcza też żadnych wspólnych zdjęć na portalach społecznościowych - czytamy w "Życiu na Gorąco".

NIE PRZEGAP: Wiemy, jakie kobiety najbardziej pociągają Filipa Bobka. Muszą mieć w sobie te trzy rzeczy!

Wygląda na to, że Joanna Liszowska jest spełnioną matką i partnerką. Gazeta donosi jednak, że jej życie zawodowe nie do końca układa się tak, jakby sobie tego życzyła. Aktorka cały czas występuje w teatrze i w serialu "Przyjaciółki". Ponoć martwi ją, że nie dostaje żadnych propozycji ról w filmach. Tygodnik sugeruje, że brak angażu jest powodem zmiany jej wizerunku.

- Być może właśnie dlatego postanowiła zmienić nieco swój wizerunek drapieżnej seks-bomby. Siwe włosy i zmarszczki mogą pomóc reżyserom w wyobrażeniu sobie aktorki w innych ciekawych odsłonach, a jej samej dać szansę na wielki powrót - czytamy w "Życiu na Gorąco".

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Joanna Liszowska bez peruki i doczepianych włosów! Aż nas zamurowało! [ZDJĘCIA]

Sonda
Oglądasz "Przyjaciółki"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE