Julia Wieniawa wystąpi na Eurowizji?

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Julia Wieniawa wystąpi na Eurowizji?

Będzie reprezentować Polskę?

Julia Wieniawa wystąpi na Eurowizji? Pod jednym warunkiem!

2022-12-12 13:48

Czy Julia Wieniawa (24 l.) zostanie polską reprezentantką na Eurowizji i tym samym dopisze udział w konkursie do długiej listy swoich sukcesów? Okazuje się, że jest to całkiem możliwe. Artystka postawiła jednak pewien warunek. Jaki?

Gdy Julia Wieniawa dołączyła do obsady serialu "Rodzinka.pl", nikt nie przypuszczał, że wystarczy kilka lat, by stała się jedną z pierwszoligowych gwiazd. Dziś jest aktorką, wokalistką, influencerką, właścicielką marki modowej... Lista sukcesów Wieniawy jest coraz dłuższa. Czy niebawem będzie mogła dopisać do nich występ na Eurowizji? 

Julia Wieniawa reprezentantką Polski na Eurowizji? Pod jednym warunkiem 

W 2022 roku światło dzienne ujrzała debiutancka płyta Julii Wieniawy, "Omamy", a artystka otwarcie mówiła, że zamierza skupić się na karierze wokalnej. Krążek spotkał się z ciepłym odbiorem i zapewnił Wieniawie nominację do Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy (ostatecznie nagrodę tę zgarnął Ralph Kaminski). 

Fani obserwujący rozwój kariery młodej artystki chcieliby, by ta pokazała się na arenie międzynarodowej, np. jako polska reprezentantka na Eurowizji. Czy Julia Wieniawa rozważa występ w konkursie? W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyjawiła, że mogłaby spróbować swoich sił w eliminacjach do Eurowizji, ma jednak pewien warunek. 

Może jak kiedyś dostanę taką propozycję i będę miała dobry repertuar, bo to musi być jednak naprawdę imperialna piosenka, to czemu nie? Wyznaję taką zasadę w życiu, że nigdy nie mów nigdy, bo potem się wyjdzie na hipokrytę - powiedziała reporterce Jastrząb Post Wieniawa. 

Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji? Wieniawa typuje

Kto, zdaniem Julii Wieniawy, mógłby reprezentować Polskę na Eurowizji? Artystka wyjawiła, że postawiłaby na swojego przyjaciela.

Maćka Musiałowskiego, tylko niech jakąś piosenkę napisze. Chociaż właściwie on ma napisanych wiele, tylko niech wypuści - mówiła. 

Czy Waszym zdaniem Julia Wieniawa powinna reprezentować Polskę na Eurowizji? A może polskim kandydatem powinien zostać wspomniany przez nią Maciej Musiałowski?

Julia Wieniawa: Instagram, związki

Julia Wieniawa-Narkiewicz stała się rozpoznawalna dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Obecnie przebieg jej kariery możemy śledzić w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie. Julia Wieniawa wystąpiła w filmach takich jak "Kobiety mafii", "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Jak pokochałam gangstera" czy "Small World".

Z mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się także, jak wygląda jej życie prywatne, w tym uczuciowe. Niegdyś aktorka i wokalistka była związana z Antkiem Królikowskim, później - Baronem, a do niedawna - z Nikodemem Rozbickim. Julia Wieniawa poinformowała o rozpadzie ostatniego związku za pośrednictwem mediów społecznościowych, wydając stosowne oświadczenie, 30 października br. 

Sonda
Śledzisz karierę Julii Wieniawy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany