Kacper Kuszewski do bólu szczerze o tym, czemu zdecydował się na udział w Tańcu z gwiazdami

i

Autor: AKPA/Piętka

Nie owijał w bawełnę!

Kacper Kuszewski do bólu szczerze o tym, czemu zdecydował się na udział w "Tańcu z gwiazdami". "Namawiali mnie, namawiali"

2022-12-19 19:45

Ze strony Kacpra Kuszewskiego fani usłyszeli niespodziewanie kilka zadziwiająco szczerych słów o pieniądzach! Aktor nie tylko zdradził ostatnio, jakie kwoty zarabiał na planie serialu "M jak miłość", ale dodał, czemu zdecydował się na udział w "Tańcu z gwiazdami". Spodziewaliście się słodzenia o pasji do tańca czy chęci osiągnięcia czegoś więcej? To zwali Was z nóg!

Kacper Kuszewski ucina spekulacje. Czemu wziął udział w "Tańcu z gwiazdami"? "Zdecydowałem się głównie dla kasy"

Jeśli frapowało Was, jaka motywacja kierowała Kacprem Kuszewskim, gdy decydował się na wzięcie udziału w 13. edycji "Tańca z gwiazdami", którą zresztą, nawiasem mówiąc, udało mu się wygrać, już nie musicie zgadywać. Aktor do bólu szczerze wyznał, że jego pobudki były głównie materialne. Czy to oznacza, że nie starczało mu na życie z gaży zarabianej na planie "M jak Miłość"? Okazuje się, że bynajmniej. 

Kacper Kuszewski, który był gościem w podcaście "Wykolejeni", na pytania prowadzących, Patrykiem Szlichtą i Konradem Wirą, odpowiadał wręcz ze swadą. Choć wielu mogłoby poczuć się skrępowanymi tematem zarobków, nie aktor. Nie tylko zdradził, jaką stawkę otrzymywał za lata spędzane na planie kultowego serialu, ale i ujawnił, że do udziału w popularnym show mocno go namawiano, także finansowo.

Bardzo długo namawiano mnie do udziału w "Tańcu z gwiazdami" (...). Namawiali mnie, namawiali i przyznam, że zdecydowałem się głównie dla kasy, żeby wystąpić - nieoczekiwanie wypalił Kacper Kuszewski. Zdziwieni? Na tym nie koniec rewelacji.

Bo sława to przepraszam bardzo, nie była mi potrzebna, bo grałem w serialu, który oglądało dwa razy w tygodniu 10 milionów ludzi w tym kraju i już naprawdę wyżej się nie dało - nie bawił się w fałszywą skromność aktor. Fakt, charakterystyczna grzywka musiała swoje kosztować...

Sonda
Czy uważasz, że Kacper Kuszewski ujawnił za dużo?
Kacper Kuszewski nie wróci do "M jak miłość"
Nasi Partnerzy polecają