Karolina Ferenstein-Kraśko nauczyła dzieci ważnych umiejętności: "To kolejny etap wtajemniczenia w naszym świecie!"

2022-04-14 10:36
Karolina Ferenstein-Kraśko
Autor: AKPA

Żona dziennikarza TVN Piotra Kraśki (51 l.) na co dzień łączy przyjemne z pożytecznym. Karolina Ferenstein-Kraśko (45 l.) od lat pracuje w rodzinnej stadninie konnej, a pasją do tych wyjątkowych zwierząt zaraziła również swoje dzieci. Pociechy gwiazdy już od najmłodszych lat odnoszą sukcesy sportowe. Ostatnio przyszła pora na przekazanie im nowych, ważnych umiejętności.

Karolina Ferenstein jest właścicielką stadniny w Gałkowie, a także warszawskiej agencji eventowej. Kobieta pasję do jazdy konnej odziedziczyła po dziadku. Zapisał się on w historii Polski, jako najmłodszy oficer, który prowadził defiladę przed marszałkiem Józefem Piłsudskim. Żona Piotra Kraśki dba o to, aby dzieci podzielały jej hobby i kultywowały rodzinną tradycję. Potomstwo Kraśków już od najmłodszych lat zdobywa cenne doświadczenie przy pracy z końmi.

Zobacz: Żona Piotra Kraśki POŻEGNAŁA SIĘ! "Dobra mina do złej gry". Wielkie poruszenie

Karolina Ferenstein-Kraśko przekazała dzieciom ważną wiedzę

Żona słynnego dziennikarza jest dumna ze swoich synów, który w bardzo młodym wieku zaczęli odnosić sukcesy sportowe. Wszystko dzięki regularnej pracy i ogromnej pasji.

Jeden człowiek i SPOKÓj - tak właśnie staram się pracować ze zwierzętami ! Tę umiejętność postanowiłam przekazać moim synom🙏 To kolejny etap wtajemniczenia w naszym świecie! Kostek i Lusio choć są jeszcze bardzo młodzi odnoszą sukcesy sportowe, świetnie odnajdują się na parkurach, ale to tylko cześć pracy ze zwierzętami, z końmi. Teraz postanowiliśmy zrobić kolejny krok - napisała na Instagramie.

Teraz nadszedł czas na nowe wyzwanie, a mianowicie pracę z młodymi końmi, która jest o wiele bardziej wymagająca, niż zajmowanie się starszymi zwierzętami.

"Przed nimi wyzwanie "praca z młodymi końmi", zbudowanie więzi, zaufania przygotowanie do pierwszych startów naszych młodych wspaniałych rumaków!", czytamy.

Zobacz galerię: Karolina Ferenstein-Kraśko z córką

Sonda
Czy chciałbyś, żeby Piotr Kraśko znów był dziennikarzem TVP?
Na dobre i na złe, odcinek 844 ZWIASTUN: Michał usłyszy absurdalne oskarżenia, Hania nie zostawi go samego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE