Gorące zdjęcia

Kasia Cichopek odsłoniła umięśnione ciało na plaży! Tak spędza pierwsze wakacje po rozstaniu

2022-08-05 4:59

Katarzyna Cichopek (40 l.) jak zapowiedziała, tak zrobiła. Kilka dni temu gwiazda TVP wyznała, że gdy tylko jej pociechy wrócą z USA, zabierze je na wakacje. Zamiast egzotycznych kierunków wybrała jednak… polskie morze. Na szczęście pogoda im dopisała, co ostatnio jest rzadkością. Był więc czas i na opalanie się, i na zabawy w wodzie.

Kasi Cichopek nie zobaczymy na Instagramie. Aktorka podjęłą decyzję.

Mija pięć miesięcy od rozstania Kasi Cichopek z Marcinem Hakielem (40 l.). Aktorka po raz pierwszy pojechała nad Bałtyk sama z dziećmi. Bez męża. Ale choć para lada chwila się rozwiedzie, oboje robią wszystko, żeby ich dzieci – Adam (13 l.) i Helenka (9 l.) – jak najmniej odczuły ich rozstanie. Dzielą się opieką nad nimi i zapewniają moc atrakcji. Ostatnio tancerz zabrał pociechy do Kalifornii. Jeszcze podczas ich pobytu tam Cichopek zapewniała, że zaplanowała już czas, kiedy wrócą do kraju.

Zobacz: Pierwsze spotkanie Cichopek i Hakiela po rozstaniu! Schowali się za śmietnikiem [ZDJĘCIA]

– Od sierpnia pakuję walizki, znikam, odpoczywam, nie podjęłam żadnych wyzwań zawodowych i nawet – uwaga! – mam taki plan, żeby odstawić telefon i Instagram na dłuższy czas. Przynajmniej na dobrych kilka dni, bo chciałabym też odpocząć – mówiła.

Kasia Cichopek na plaży. Jak wygląda?

Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Nikt jednak nie spodziewał się, że Kasia wybierze tak modny ostatnio wśród naszych gwiazd kierunek wyjazdów. Mowa oczywiście o polskim morzu. Rodzina zawitała tam na początku tego tygodnia i od początku pobytu dopisuje jej pogoda. Gwiazda „M jak miłość” dba o to, by jej dzieci się nie nudziły. Były gry plażowe, ale też kąpiel i opalanie. Przy okazji Kasia pochwaliła się swoją szczupłą sylwetką i umięśnionym brzuchem, nad którym ciężko pracuje przez ostatnie tygodnie… Efekty widać gołym okiem! 

Zobacz: Marcin Hakiel na chwilę przed rozwodem wyjechał z dziećmi. Co na to Cichopek? [ZDJĘCIA]

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął
Sonda
Śledzisz rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany