Katarzyna Dowbor cierpi przez drożyznę. Też się zastanawiam, z czego zrezygnować

i

Autor: Akpa/Podlewski

Problemy finansowe

Katarzyna Dowbor cierpi przez drożyznę. "Też się zastanawiam, z czego zrezygnować"

2022-07-29 9:47

Katarzyna Dowbor (63 l.), tak jak miliony Polaków, mierzy się z galopującą inflacją oraz idącą za nią drożyzną. Dziennikarka i gospodyni programu "Nasz nowy dom" już teraz zastanawia się, z czego zimą będzie musiała zrezygnować i, jak sama przyznaje, nie będzie to łatwa decyzja.

Katarzyna Dowbor jest gwiazdą Telewizji Polsat. Od 9 lat odmienia ona los potrzebujących rodzin w programie "Nasz nowy dom" i daje im nowy start. Wcześniej można ją było oglądać w TVP, gdzie prowadziła liczne programy. Wydawać by się więc mogło, że lata pracy na antenie pozwoliły jej zgromadzić spory majątek i dziś nie musi już ona martwić się o swoją przyszłość. Dowbor nie należy jednak do osób rozrzutnych i z dużą pokorą podchodzi do wydawania pieniędzy. Nikogo w takim razie nie zdziwi fakt, że dziennikarka, jak miliony Polaków, także zmaga się z finansowymi dylematami. Katarzyna Dowbor nie wie, jak poradzi sobie, kiedy przyjdzie zima, tym bardziej że ma na utrzymaniu liczny zwierzyniec. Wśród jej pupili są niestety takie, które wymagają szczególnego traktowania, a to generuje dodatkowe koszty...

Przeczytaj także: Katarzyna Dowbor i jej córka jak dwie krople wody? Maria odziedziczyła oczy i uśmiech po mamie!

Faktycznie to są duże koszty, bo mam cztery psy, dwa koty i trzy konie. Z drugiej strony to jest niezbędne, bo pies źle karmiony dużo częściej choruje. Mam też konia ze schroniska, który ma astmę i gdybym mu nie kupowała specjalnych wziewów, czy nie parowała siana, to pewnie by już nie żył – mówiła o swoich głównych wydatkach Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Faktem".

Katarzyna Dowbor zauważa, że wszystko podrożało, dlatego głośno zastanawia się, z czego powinna zrezygnować...

Wszyscy to odczuwamy, nadal nie mogę uwierzyć, że kiedy idę do sklepu, zakupy kosztują dwa razy więcej niż wcześniej. Ta inflacja jest szokująca. Też się zastanawiam, z czego zrezygnować, ale na karmie nie będę oszczędzać, ani na jedzeniu dla nas. (...) Trochę natomiast boję się zimy, bo mam do ogrzania dom i stajnię... – wyznała Dowbor w rozmowie z "Faktem". 

Wy też podzielacie obawy Katarzyny Dowbor? Dajcie znać w komentarzach. 

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Lubisz Katarzynę Dowbor?