Katarzyna Figura bawi się wibratorem! Wszystko uchwyciły kamery

2022-05-27 19:38
Katarzyna Figura bawi się wibratorem
Autor: AKPA Katarzyna Figura bawi się wibratorem

Katarzyna Figura (60 l.) to prawdziwa seksbomba. W jej dorobku artystycznym nie brak odważnych scen, jednak tak gorąco jeszcze nigdy nie było! Katarzyna Figura otwarcie mówi o kobiecym orgazmie i bawi się wibratorem przed kamerami. Wszystko to zobaczymy w filmie "Victoria"!

Katarzyna Figura. Seksbomba polskiego kina lat 90.

Katarzyna Figura w latach 90. XX wieku była jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazda emanowała seksapilem i zachwycała widzów, którzy do teraz pamiętają jej gorące sceny z filmu "Kingsajz" czy też sesję w polskim "Playboyu". 

Katarzyna Figura chętnie podkreślała swoje kobiece wdzięki, a miłośnicy kinematografii mogą pamiętać ją także z "Autoportretu z kochanką" czy też "Kilera" i "Kilerów dwóch". Seks nie stanowił dla niej tematu tabu - w jednym z wywiadów przyznała, że pisała, a następnie odczytywała erotyczne opowiadania

Z biegiem lat Katarzyna Figura otrzymywała coraz więcej propozycji od twórców, którzy doceniali nie jej kształty, a talent. W międzyczasie weszła w związek z Kaiem Schoenhalsem, po latach jednak okazało się, że była ofiarą przemocy fizycznej oraz psychicznej. W 2012 roku udało jej się wyrwać ze szponów oprawcy, choć do rozwodu doszło dopiero w 2021 roku. 

Odważne sceny Katarzyny Figury w filmie "Victoria"

Teraz Katarzyna Figura znów żyje pełną piersią. Aktorka zdecydowała się na udział w nowym projekcie, krótkometrażowym filmie Karoliny Porcari "Victoria". Wcieliła się w postać Amelii, która nie jest zadowolona ze swojego życia intymnego, a mąż (w tej roli Piotr Cyrwus) nie zaspokaja jej potrzeb. Przypadek sprawia, że pod drzwiami do swojego mieszkania znajduje tajemniczy pakunek. 

Zobacz także: Janusz Chabior zrobił sobie tatuaż! Będziecie w szoku, jak zobaczycie, co ma teraz na ręku

W paczce owiniętej różowym papierem znajduje się wibrator, który miał trafić do sąsiadki głównej bohaterki. Postać grana przez Katarzynę Figurę nie zamierza jednak oddać przesyłki jej właścicielce i postanawia samodzielnie przetestować erotyczny gadżet...

"Victoria". Historia o seksualności dojrzałej kobiety

Film "Victoria" zostanie zaprezentowany podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który będzie trwać w dniach od 29 maja do 5 czerwca 2022 roku. Widzowie zobaczą, jak postać grana przez Katarzynę Figurę przeżywa pierwszy orgazm, korzystając z wibratora, a następnie wraz z sąsiadką (Małgorzata Bogdańska) rozmawia o orgazmie oraz kobiecym wytrysku. Chętni do obejrzenia historii seksualności dojrzałej kobiety będą mogli zobaczyć produkcję także online, w dniach od 3 do 12 czerwca.

Katarzyna Figura sama zgłosiła się do roli burdelmamy
Sonda
Lubisz Katarzynę Figurę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE