Kim jest Michał Tracz - dziennikarz "Faktów", który wziął gejowski ślub?

2022-05-19 9:37
Kim jest Michał Tracz?
Autor: x-news Kim jest Michał Tracz?

Michał Tracz w ostatnim czasie stał się bohaterem mediów. O dziennikarzu znanym m.in. z "Faktów" TVN zrobiło się głośno po tym, jak wziął gejowski ślub ze swoim ukochanym. Panowie przechytrzyli polskie prawo.

Kim jest Michał Tracz? 

Michał Tracz od kilkunastu lat związany jest z TVN. Pracował jako reporter TVN24, wcześniej TVN Warszawa. W 2018 roku objął stanowisko redaktora naczelnego TVN 24 International, jednak kanał przerwał na rynku tylko kilka miesięcy. Obecnie można go oglądać w "Faktach". Co ciekawe, w przeszłości Michał Tracz był związany z "Wiadomościami" TVP1. W sieci można znaleźć bardzo mało informacji na temat dziennikarza. Znany jest on głównie za sprawą swojej pracy. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowany i cechuje go duży profesjonalizm.

Przeczytaj także: Kraśko był wstrząśnięty i z trudem dobierał słowa

Ślub Michała Tracza

Michał Tracz poślubił swojego ukochanego 13 maja w Austrii. Panowie postanowili pobrać się tam, gdyż w Polsce osoby heteroseksualne nie mogą zawierać związków małżeńskich. Zakochani w minioną sobotę zorganizowali wesele, na które zaprosili rodzinę, przyjaciół i znajomych. Jak relacjonował w sieci dziennikarz Damian Maliszewski, na sali weselnej wyemitowali film z ceremonii zaślubin. 

Michał Tracz zmienił nazwisko

Z powodu ślubu Michał Tracz i jego mąż postanowili zmienić nazwiska. Choć polskie prawo zabrania legalizacji związków heteroseksualnych, to panowie przechytrzyli system i zmienili sobie nazwiska na poziomie aktów urodzenia, czyli do swojego dodali te partnera. Zmiana ta dla rodziców pary młodej, jak i gości, była sporym zaskoczeniem. 

Chcesz wiedzieć, jak wyglądał ślub Michała Tracza? Obejrzyj zdjęcia w galerii poniżej.

Sonda
Czy małżeństwa jednopłciowe powinny być w Polsce legalne?
Mariawici. Kapłani mogą brać śluby z siostrami zakonnymi. Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE