Karolina Baran, Sara James

i

Autor: www.instagram.com/sara_james_music, facebook.com/kaeyramusic

Będzie o niej głośno!

Kolejna Polka podbija USA. Odniesie sukces jak Sara Jemes?

2023-02-21 6:41

Kolejna Polka podbija amerykański rynek muzyczny. Po ogromnym sukcesie Sary James (15 l.), która dotarła do finału „Mam talent”, o swoje marzenia postanowiła zawalczyć Kaeyra, czyli Karolina Baran (22 l.). Młoda wokalistka będzie śnić swój sen w 21. edycji „American Idol” .

Sara James w "America’s Got Talent" oczarowała swoim głosem wszystkich jurorów. W eliminacjach zaśpiewała utwór "Lovely" Billy Eilish, który zapewnił jej awans do półfinału. I choć ostatecznie w finale nie udało jej się zająć pierwszego miejsca, o 14-letniej wtedy wokalistce pisały nie tylko polskie ale i zagraniczne media. O takim samym sukcesie marzy Karolina Baran, która ma polskie pochodzenie. Urodziła i wychowała się w Chicago. Od lat śpiewa na największych polonijnych festiwalach i innych dużych wydarzeniach muzycznych. Gdy zamieściła na Instagramie zdjęcie z logo programu Idol, chicagowska Polonia wręcz oszalała z radości.

Na pewno jest odpowiednio przygotowana się do programu.

 Zaczęłam pracować z producentem z Chicago Arturem Wnorowskim, a od grudnia razem z Arturem pracujemy z najlepszymi producentami z LA, którzy mają na swoim koncie piosenki z największymi gwiazdami, takimi jak Rihanna, Beyonce czy Celine Dion. Jest to dla mnie niesamowita przygoda – mówiła w jednym z wywiadów.

Będziecie trzymać za nią kciuki? Dajcie znać w komentarzu.

Sonda
Idol - która edycja programu była najlepsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany