logo Dzień Dobry TVN

i

Autor: Materiały prasowe logo Dzień Dobry TVN

Co tam się dzieje?!

Kolejne zwolnienia w "Dzień dobry TVN"! Wiemy, kto stracił pracę

2022-08-11 14:09

Po odejściu z TVN Edwarda Miszczaka w stacji zachodzą poważne zmiany. Ostatnio z "Dzień Dobry TVN" pożegnała się Anna Wendzikowska (40 l.), a teraz okazuje się, że kolejne dwie osoby nie będą już pracowały w popularnej śniadaniówce.

Odejście z TVN dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka, miało duży wpływ na stację. Wiele gwiazd bardzo źle przyjęło tę informację, inne na pewno poczuły się zagrożone, bo Edward miał swoich ulubieńców, a nowa władza może mieć inne sympatie. Ostatnio wiadomością o odejściu z "Dzień Dobry TVN" zaskoczyła wszystkich Anna Wendzikowska. "To dla mnie trudny post... Nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać... Ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… We wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w "Dzień dobry TVN". Jak podsumować 15 lat? Nie umiem 🤷🏻‍♀️ napisała Anna Wendzikowska na swoim koncie na Instagramie.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Wolszczak, Wendzikowska i Moro w sesji NAGO

Kto odszedł z "Dzień Dobry TVN"?

Okazuje się, że Wendzikowska nie jest jedyną osobą, która w ostatnim czasie musiała pożegnać się z "Dzień Dobry TVN". Pracę w popularnej śniadaniówce straciły dwie producentki: Ewa Baj i Luiza Zając.

"W ostatnim czasie analizowaliśmy strukturę zespołu produkcyjnego. Ogłosiliśmy niedawno pierwsze zmiany, które odzwierciedlają nowe podejście do organizacji i zarządzania produkcją w grupie. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie zmian w strukturze redakcji "Dzień Dobry TVN". Ograniczyliśmy liczbę producentów. Obowiązki głównej producentki programu będzie pełnić Dorota Malesa", czytamy w oświadczeniu stacji, które dostały "Wirtualne Media". 

Czy to jednak koniec zaskakujących roszad w "Dzień Dobry TVN"?

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE