logo Dzień Dobry TVN

i

Autor: Materiały prasowe logo Dzień Dobry TVN

Co tam się dzieje?!

Kolejne zwolnienia w "Dzień dobry TVN"! Wiemy, kto stracił pracę

2022-08-11 14:09

Po odejściu z TVN Edwarda Miszczaka w stacji zachodzą poważne zmiany. Ostatnio z "Dzień Dobry TVN" pożegnała się Anna Wendzikowska (40 l.), a teraz okazuje się, że kolejne dwie osoby nie będą już pracowały w popularnej śniadaniówce.

Odejście z TVN dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka, miało duży wpływ na stację. Wiele gwiazd bardzo źle przyjęło tę informację, inne na pewno poczuły się zagrożone, bo Edward miał swoich ulubieńców, a nowa władza może mieć inne sympatie. Ostatnio wiadomością o odejściu z "Dzień Dobry TVN" zaskoczyła wszystkich Anna Wendzikowska. "To dla mnie trudny post... Nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać... Ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… We wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w "Dzień dobry TVN". Jak podsumować 15 lat? Nie umiem ??‍♀️ napisała Anna Wendzikowska na swoim koncie na Instagramie.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Wolszczak, Wendzikowska i Moro w sesji NAGO

Kto odszedł z "Dzień Dobry TVN"?

Okazuje się, że Wendzikowska nie jest jedyną osobą, która w ostatnim czasie musiała pożegnać się z "Dzień Dobry TVN". Pracę w popularnej śniadaniówce straciły dwie producentki: Ewa Baj i Luiza Zając.

"W ostatnim czasie analizowaliśmy strukturę zespołu produkcyjnego. Ogłosiliśmy niedawno pierwsze zmiany, które odzwierciedlają nowe podejście do organizacji i zarządzania produkcją w grupie. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie zmian w strukturze redakcji "Dzień Dobry TVN". Ograniczyliśmy liczbę producentów. Obowiązki głównej producentki programu będzie pełnić Dorota Malesa", czytamy w oświadczeniu stacji, które dostały "Wirtualne Media". 

Czy to jednak koniec zaskakujących roszad w "Dzień Dobry TVN"?

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?