Anna Wendzikowska po 15 latach żegna się z DDTVN. Wstawiła pełen goryczy post. "Jestem wierna i nie lubię zmian"

2022-08-04 14:33

Ania Wendzikowska (40 l.) po 15 latach odchodzi z porannego pasma telewizyjnego "Dzień dobry TVN"! Dziennikarka pożegnała się z fanami programu, wstawiając "trudny dla niej" post. Mówi o zostawianiu za sobą "kawału życia" i niechęci do zmian, które będą jednak konieczne, aby dalej mogła rozwijać swoją karierę. Prezenterka nie kryła, że teraz stoi przed nią wiele wyzwań... Więcej szczegółów znajdziecie poniżej!

Anna Wendzikowska po 15 latach żegna się z DDTVN. Wstawiła pełen goryczy post. Jestem wierna i nie lubię zmian

i

Autor: Instagram/Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska o odejściu z "Dzień dobry TVN". "To mój najdłuższy związek"

Anna Wendzikowska po 15 latach żegna się ze stacją! Była już dziennikarka porannego pasma telewizyjnego "Dzień dobry TVN" ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że to już koniec jej przygody zawodowej z programem. Dziennikarka, która na szklanym ekranie występowała także w popularnym serialu "M jak miłość", gdzie grała rolę prawniczki, w gorzkim poście przyznawała, że zostawia za sobą "kawał życia".

Już od jakiegoś czasu krążą plotki o roszadach w ekipie "Dzień dobry TVN". Mówi się także o tym, że nową prowadzącą programu miałaby zostać Małgorzata Rozenek-Majdan! Małgorzata Ohme także niedawno podsumowywała swoją pracę na planie DDTVN, podkreślając, że ze stacji wyniosła coś o wiele ważniejszego, niż samo doświadczenie zawodowe - przyjaźń z Filipem Chajzerem. Jak ma go wpisanego w telefon? To może Was zaskoczyć!

Anna Wendzikowska dziękowała fanom za wsparcie, oraz zespołowi, z którym współpracowała. Przyznała także, że 15 lat pracy przy programie "Dzień dobry TVN" to jej... najdłuższy związek! Jakie ma dalsze plany zawodowe? Poniżej dowiecie się więcej!

To dla mnie trudny post... Nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać... Ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… We wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w "Dzień dobry TVN". Jak podsumować 15 lat? Nie umiem ??‍♀️ To mój najdłuższy związek ? Więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują jak bardzo kochałam robić to, co robiłam... - pisała z lekką nutką goryczy Anna Wendzikowska na swoim koncie na Instagramie.

A na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. Niech to posłuży jako podsumowanie. I came a long way ?? Dziękuję! Za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące - rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. Wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! I choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność ? - wspominała 15 lat pracy nad programem DDTVN Anna Wendzikowska.

Jestem wdzięczna przede wszystkim Wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata... Bez Was nie byłoby nic! Pokornie proszę o Wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki... - dziękowała fanom Anna Wendzikowska. Trzymamy kciuki za dalsze etapy kariery dziennikarki!

Kinga Rusin także pożegnała się z programem "Dzień dobry TVN"! Jak zmieniała się przez lata? Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Sonda
Myślisz, że Małgorzata Rozenek-Majdan sprawdziłaby się w roli prowadzącej "DDTVN"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki