Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska

i

Autor: AKPA Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska

Kożuchowska w filmie o "Gierku" miała zagrać już dawno temu?! Jest dowód

2020-08-07 7:32

Małgorzata Kożuchowska (49 l.) uchodzi za jedną z posiadaczek nieskazitelnego medialnego wizerunku. Aktorka dba o emploi, ubierając się u najlepszych projektantów i unikając angażowania się w jakiekolwiek kontrowersyjne tematy. Trudno też posądzać ją o dystans do własnej osoby, więc podpis pod najnowszym zdjęciem budzi spore zdziwienie. Kożuchowska była wobec siebie dość bezkrytyczna!

Małgorzata Kożuchowska, uznana za ikonę stylu, rzadko kiedy pozwala sobie na "wpadki". Odkąd udało jej się zerwać z wizerunkiem Hanki Mostowiak groteskowo uśmierconej w kartonach, robi wszystko, by utwierdzić fanów w przekonaniu, jak wszechstronną jest aktorką. Kożuchowska od kilku tygodni pracuje na planie filmu o Edwardzie Gierku, gdzie wciela się w żonę I sekretarza, Stanisławę Gierek. Już zafascynowała się modą i fryzurami lat 70. i to do tego stopnia, że pokazując na Instagramie swoje stare zdjęcie, porównała się do Stanisławy Gierek. To dość odważne słowa jak na aktorkę o tak surowym wizerunku!

- Okazuje się, że już około roku 1997 cichaczem przygotowywałam się do roli Stasi Gierkowej... Są dwie teorie: jedni zaczynają budowanie roli od butów...inni od głowy... - napisała pod fotografią z lat 90., na której miała charakterystyczne dla tamtych lat uczesanie: grzywkę rozciągniętą na boki i misterny kok upięty na górze.

Faktycznie podobna do Gierkowej?

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE